Triatlonové kolo Specialized S-Works Shiv TT Disc Module - gloss tarmac black/white

Nikdy jsme nebyli pro dogmatická pravidla. A s malým vzdorem k pravidlům UCI nastavuje Shiv nový standard pro rychlost - opět. Stále se soustředí na aerodynamiku, zásobení a jízdní pozici, ale nahlíží na ni zcela novým způsobem. Ano, má kotoučové brzdy. Ano, snadno se s ním cestuje. A ano, aero se tyčí do neslýchaných výšek, využívá úložiště a vychytávky ohledně posedu, které vám také přidají na rychlosti. Je tu jen jedno kolo, které vám v této sezóně pomůže dostat se na vrchol pódia a to je Shi Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Závodní silniční kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 77420-02

Technické parametry

Barva rámu černá, bílá
Velikost kola XS, S, M, L
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2021
Opotřebení nová
Modelová řada Shiv
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Rám S-Works FACT 11r carbon, Win Tunnel Engineered, UCI Legal, internal electric only cable routing, BSA Threaded, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
Katalogové číslo 77420-02
Vidlice S-Works FACT 11r carbon, UCI Legal, 100x12mm thru-axle, flat-mount disc
Přední kolo Roval CLX 64 Disc, carbon, tubeless-ready, Win Tunnel Engineered, 64mm depth, CeramicSpeed bearings, 21h
Zadní kolo Two rear wheels included: Roval CLX 64 Disc (DT Swiss 240 internals & CeramicSpeed bearings) /// Roval 321 Disc (DT Swiss 240 internals & CeramicSpeed bearings) /// Additional Turbo Cotton tire and tube included
Výplet Roval CLX 64 tubeless valve stem
Přední plášť Turbo Cotton, 320 TPI, 700x24mm
Zadní plášť Turbo Cotton, 320 TPI, 700x24mm
Kliky SRAM RED 1 AXS Power, Aero 50T
Převodníky 50T
Řazení SRAM eTap Clics
Přehazovačka SRAM RED eTAP AXS, 12-speed
Kazeta SRAM RED XG-1290, 12-speed, 10-28t
Řetěz SRAM RED 12-speed
Přední brzda SRAM S-900 Aero, HRD
Zadní brzda SRAM S-900 Aero, HRD
Řídítka Specialized Shiv TT Integrated bar/stem aerobar
Omotávka S-WRAP Roubaix w/ Sticky gel
Sedlo Sitero Pro, carbon rails
Sedlovka 2019 S-Works Venge aero seatpost, FACT carbon, Di2-compatible
Speciální kolekce S-Works

Popis produktu

Nikdy jsme nebyli pro dogmatická pravidla. A s malým vzdorem k pravidlům UCI nastavuje Shiv nový standard pro rychlost - opět. Stále se soustředí na aerodynamiku, zásobení a jízdní pozici, ale nahlíží na ni zcela novým způsobem. Ano, má kotoučové brzdy. Ano, snadno se s ním cestuje. A ano, aero se tyčí do neslýchaných výšek, využívá úložiště a vychytávky ohledně posedu, které vám také přidají na rychlosti. Je tu jen jedno kolo, které vám v této sezóně pomůže dostat se na vrchol pódia a to je Shiv Disc.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Neuvěřitelně aerodynamický, uzpůsoben bočnímu větru a nelegální v rámci pravidel UCI karbonový rám FACT má veškeré detaily, o které jste žádali. Lze jej snadno zabalit, nastavit, má naše systémy úložišť Hydration a Nutrition Fuelcell a snadno najdete svou jízdní pozici. V porovnání s nejrychlejší verzí kola Shiv 2011 (Fuelcell, zavřená řídítka, čisté vedení bovdenů, bidon BTA), Shiv Disc je na trati Kona téměř o minutu rychlejší. Takže, je jedno kolik toho potřebujete uvézt, buďte si jisti, že máte to nejlepší pro závodní den.

  • Co, že jste to říkali o úložišti? Stejně jako u originálního Shiva, i Shiv Disc nabízí možnosti ukládání hydratační a nutriční výživy, ale my jsme je nepoužili. Místo toho jsme je navrhli od základů znovu. Přesunuli jsme Hydration Fuelcell zevnitř rámu do zadní části kola. Nyní je zcela ukrytý uvnitř rámu (dokonce i hydratační hadice), což nejenže umožňuje vézt větší kapacitu tekutin, ale také napomáhá aerodynamice. Výživa Fuelcell využívá další objem vytvořený “New Shape of Speed” pro spodní rámovou trubku a to vytváří dostatek prostoru pro občerstvení. Kolik svačin? 10-12 gelů, 4-5 tyčinek, nebo 5-6 žvýkaček tam snadno zapadne a lze jej také snadno vyjmout, aby byl zachován přístup k Shimano Di2 A-Junction Box, nebo setu na opravu defektu.

  • Také jsme se ujistili, že Shiv je nastavitelný tak, abyste mohli snadno nastavit svůj posed. Rám je dodáván ve čtyřech různých velikostech, které jsou založeny na více než 1000 Retül datech se skutečnými sportovci, to proto, abychom si byli jisti, že najdete tu správnou velikost. Náš nástroj Shiv Finder vám s tím pomůže na základě vaší současné jízdní pozice. Takže dosáhnout té nejvýkonnější aerodynamické pozice je nyní snadné.

  • Přizpůsobivost kokpitu byla také vysoko na seznamu, když jsme kolo tvořili. Díky tomu je kokpit nastavitelný téměř na každém místě. Potřebujete vyšší, nebo nižší hodnotu nastavení Stack? Jednoduše uvolněte jeden šroub na každé straně a nakloňte jej nahoru nebo dolů. Aerořídítka nabízejí spoustu možností nastavení předozadních podpěrek, takže si můžete zvolit agresivnější pozici, ať už máte jakýkoli typ těla. Další výhodou tohoto nastavení je snadné cestování. Jediné, co musíte udělat, je složit řídítka dolů k vidlici, povolit kokpit a váš Shiv je připraven do krabice. Nemohli jsme to dělat snadněji.

Tabulka velikostí

O značce Specialized