Triatlonové kolo Cervélo P3 Ultegra – black/white

Akce - zdarma nastavení kola BG Fit Retül viz. níže. Vynikající časovkový či triatlonový karbonový speciál s aerodynamickým rámem, komponenty i uložením bidonů. Kolo je vybaveno přesným a rychlým řazením Shimano Ultegra. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Triatlonová kola
Určení pánské
Značka Cervélo
Katalogové číslo 62307042

Technické parametry

Barva černá
Barva rámu černá
Velikost kola 48, 51, 54, 56, 58, 61
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2017
Opotřebení nová
Modelová řada Cervélo P
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 2x11
Rám Cervélo All-Carbon, Tapered P3
Katalogové číslo 62307042
Přední kolo Mavic Cosmic Elite
Zadní kolo Mavic Cosmic Elite
Přední plášť Mavic Yksion Comp (23-622)
Zadní plášť Mavic Yksion Comp (23-622)
Kliky FSA Gossamer
Převodníky 52/36
Střed Rotor PF-30
Řazení Shimano Dura-Ace
Přesmykač Shimano Ultegra
Přehazovačka Shimano Ultegra
Kazeta Shimano Ultegra (11-25)
Řetěz Shimano Ultegra
Přední brzda Shimano Ultegra
Zadní brzda Shimano Ultegra
Řídítka 3T Aura Pro*
Představec 3T ARX Pro
Sedlo ISM Prologue
Sedlovka Cervélo Carbon, Aero, Rail-Adjust

Popis produktu

Akce - zdarma nastavení kola BG Fit Retül

Líbí se Vám Cérvelo a rádi byste si ho pořídili? Chcete se o poradit o velikosti, osazení, nebo si Cervélo vyzkoušet? Stačí napsat na vip@kola-radotin.cz a postará se o Vás náš specialista na značku Cervélo.

*Fotky detailů jsou pouze ilustrační – specifikace na fotce nemusí odpovídat skutečnosti.

Cervélo P3 Ultegra je špičkový časovkový a triatlonový karbonový speciál, který nabízí nejen aerodynamický rám, ale také aerodynamicky řešené komponenty a dokonce i uložení bidonů či zásob energie.

Rám modelu P3 přináší řadu sofistikovaných detailů, které pomáhají dosáhnout vyšší tuhosti a nižší celkové hmotnosti kola. K nim patří řetězové vzpěry BBright, které využívají faktu, že oversize trubky jsou lehčí a tužší. Pravá řetězová vzpěra musí být kvůli přítomnosti řetězu užší, ovšem levá, kde řetěz chybí, je o 11 mm širší, což představuje téměř dvojnásobek v porovnání s pravou vzpěrou.

Spodní rámová trubka Dropped Down Tube je v přední části snížena, čímž dochází k minimalizaci mezery mezi touto trubkou a pláštěm předního kola. Náběžná hrana trubky se tak ukrývá v aerodynamickém stínu pláště kola. Podobně, byť v opačném gardu, je řešeno zakrytí zadního kola za velmi blízko umístěnou a maximálně vybranou sedlovou trubkou Extended Seat Tube Cutout. Oba tyto prvky vedou k výraznému zlepšení aerodynamických vlastností kola a ve výsledku ke zvýšení rychlosti jízdy a úspoře energie jezdce.

Systém Future Proof Cable Management zajišťuje kompatibilitu kola se všemi systémy brzd a řazení (mechanické, hydraulické, elektronické). Vyměnitelné záslepky lze snadno bez použití nářadí vyjmout a provést upgrade na vyšší systém brzd či řazení. V rámci řešení Aero Cable Management vstupují všechny lanka a kabely do rámu z hlediska aerodynamiky v nejvhodnějším místě a pod nejvhodnějším úhlem.

Kabely přehazovačky i přesmykače jsou navíc v oblasti středu šlapání vedeny každý ve své vlastní kolíbce v rámci systému Reduced Friction BB Guide, aby nedocházelo k jejich nadměrnému tření, ohýbání a vychylování do stran. Díky tomu je řazení mnohem snazší, jemnější a přesnější.

Sedlové vzpěry Shielding Seat Stays jsou navrženy tak, aby aerodynamicky stínily čelisti zadní brzdy.

Kónický profil hlavové trubky Evolved Steerer Design je navržen tak, aby co nejlépe vyhovoval nárokům na nízkou hmotnost, tuhost a pohodlí.

Kolo je osazeno celokarbonovou zúženou vidlicí, úsporu energie a zvýšení rychlosti přinášejí karbonová aerodynamická řídítka 3T Aura Pro. Aerodynamickou pozici pomáhá zaujmout speciální časovkové či triatlonové sedlo ISM Prologue. Systém skvěle doplňují špičková kola Mavic Cosmic Elite.

O měnění převodů se stará rychlá a přesná sada Shimano Ultegra.

Tabulka velikostí

O značce Cervélo

Cervélo je kanadská značka špičkových silničních kol pro náročné cyklisty. Je největším světovým výrobcem časovkových a triatlonových speciálů, její kola se ale výrazně prosazují i v závodech s hromadným startem, a to jak v rovinatých, tak v horských etapách.