Trekingové kolo Trek Dual Sport 2 - Viper Red

Dual Sport 2 je krosové kolo do jakéhokoliv prostředí a terénu. Je rychlé na asfaltu, stabilní v terénu. Při putování krajinou je vždy pohodlné. Navíc ho lze snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou např. nosiče, blatníky a cyklopočítač. Odpružená vidlice, pláště do každého terénu pro extra trakci a hydraulické diskové brzdy činí z Dual Sport 2 chytrou volbu pro ty, kdo se chtějí vydat mimo hladké městs Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Trekingová, krosová kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23067-B

Technické parametry

Barva rámu červená
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 700c
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada DS Series
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 3x8
Rám Hliník Alpha Gold, kompatibilní s DuoTrap S, úchyty na nosič a blatníky 
Vidlice SR Suntour NEX, spirálová pružina, nastavení tuhosti, hydraulické zamykání, zdvih 63 mm
Přední náboj Formula DC20, ze slitiny
Zadní náboj Formula DC31, ze slitiny
Ráfky Bontrager Connection, 32 drátů
Přední plášť Bontrager LT2, 700x38c
Zadní plášť Bontrager LT2, 700x38c
Kliky Z kované slitiny
Převodníky 48/38/28 s chráničem řetězu
Střed Zapouzdřené středové ložisko
Řazení Shimano Altus M310, 8 rychlostí
Přesmykač Shimano Tourney TY710
Přehazovačka Shimano Acera M360
Kazeta Shimano HG31, 11-32, 8 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Tektro HD-275
Zadní brzda Hydraulická disková verze Tektro HD-275
Řídítka Slitina Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 15 mm
Gripy Bontrager Satellite, ergonomické provedení
Představec Slitina Bontrager, 31,8 mm, 7 stupňů, kompatibilní s technologií Blendr
Sedlo Bontrager Sport
Sedlovka Bontrager SSR, hlava s 2 šrouby, 27,2 mm, offset 12 mm
Pedály Konstrukce z pryskyřice, slitinová kostra

Popis produktu

Dual Sport 2 je krosové kolo do jakéhokoliv prostředí a terénu. Je rychlé na asfaltu, stabilní v terénu. Při putování krajinou je vždy pohodlné. Navíc ho lze snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou např. nosiče, blatníky a cyklopočítač. Odpružená vidlice, pláště do každého terénu pro extra trakci a hydraulické diskové brzdy činí z Dual Sport 2 chytrou volbu pro ty, kdo se chtějí vydat mimo hladké městské silnice.

Je pro vás vhodné, pokud…
Někdy rádi vyrážíte na silnice. Jindy rádi jezdíte po štěrku a nenáročných trailech. Chcete jediné odolné krosové kolo s prvky zaručujícími pohodlí v různých terénech, které obstojí při každém dobrodružství.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Gold, odpruženou vidlici SR Suntour NEX se zamykáním, 24rychlostní kazetu Shimano a široký rozsah převodů, abyste i v horách mohli jet rychle a komfortně, rychlé pláště Bontrager LT2 do každého terénu nabízející extra trakci, hydraulické diskové brzdy pro pohodlný brzdný účinek za každého počasí, ergonomické gripy a úchyty na nosič, blatníky a další.

Na závěr
Dual Sport 2 je krosové kolo do každého prostředí, s nímž blíže prozkoumáte svět. Asfalt? Štěrk? Traily? Hračka. Široký rozsah převodů, úchyty na nosič a blatníky, přední odpružení a technologické schopnosti ke sledování kondice jen umocňují jeho univerzálnost.

Proč si ho zamilujete
Funkce zamykání vidlice zaručuje efektivitu jízdy: v zamčené poloze na hladký asfalt a v otevřené do terénu. Díky širokému rozsahu převodů nebudete ani v těch největších kopcích muset šlapat příliš namáhavě. Dual Sport je univerzální krosové kolo, kde nejste limitování jeho schopnostmi a náročností terénu. Rám lze snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou např. nosiče, stojánek, blatníky a světla. Kompatibilita s DuoTrap S usnadňuje bezdrátové sledování jízd k vytyčení a dosažení cílů.

Technologie a funkce:

  • Alpha Gold Aluminium - Náš vysoce výkonný lehký hliník je extrudovaný, odlehčený a tvarovaný do manipulovatelných trubek a dosahuje optimální poměr mezi tuhostí a úsporou hmotnosti.

  • Zamykání vidlice z řidítek - Ovládání nainstalované na řidítkách umožní zamknout odpružení během jízdy, kdykoli se změní terén.

  • Gripy pro jedinečné pohodlí - Gripy navržené pro pohodlí, ovladatelnost a nejlepší zážitky při každé jízdě.

  • Extra prostor pro pláště - Pojme pláště 700x35c s blatníky nebo pláště pro horská kola 29x1,8” bez blatníků.

  • Úchyty na nosič a blatníky - Zabudované úchyty usnadňují nasazení nosičů a blatníků pro větší univerzálnost.

  • Kompatibilní s DuoTrap S - DuoTrap S má v rámu zabudované čidlo Bluetooth®/ANT+. Zaznamenávejte si jízdy a sledujte svůj výkon na počítači, či chytrém telefonu, bez potřeby externího čidla. Je kompatibilní s hlavními značkami zařízení s bezdrátovou technologií ANT+, včetně Bontrager, Garmin, PowerTap a SRM.

  • Představec kompatibilní s Blendr - Technologie Bontrager umožňuje instalovat příslušenství přímo na představec pro výsledný elegantní vzhled a maximálně snadné použití.

Tabulka velikostí

O značce TREK