Trekingové kolo Specialized CrossTrail Hydro Disc - tltnt/blk/flksil

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 1000 Kč ZDARMA viz. níže. Sportovní trekingové kolo s kvalitním hliníkový rámem ze slitiny A1 SL, na který dostanete doživotní záruku. Inteligentní odpružená vidlice SR Suntour NCX o zdvihu 60 mm s jednotkou Fitness Brain. Hydraulické kotoučové brzdy Promax. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Trekingová, krosová kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 92418-71

Technické parametry

Barva modrá
Barva rámu modrá
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 700c
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení nová
Modelová řada Crosstrail
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 3x8
Velikosti M, S, L, XL
Rám Specialized A1 Premium Aluminum, Fitness Geometry, butted tubing, rack mounts, Plug + Play fender mounts
Vidlice SR Suntour NEX w/ Specialized Fitness Brain technology, 55mm of travel, 1-1/8" steerer, QR, fender mounts
Přední náboj Alloy, 6-bolt disc, loose ball bearing, QR, 32h
Zadní náboj Alloy, 6-bolt disc, 8/9-speed freehub, loose ball bearing, QR, 32h

Popis produktu

AKCE - do 30.6.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 1000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Když jdete do posilovny, používáte vybavení, které vám vyhovuje. Stejné je to s kolem, potřebujete přesně to, které vám padne - všestranné, pohodlné a výkonné. Potřebujete kolo jako je Crosstrail s hydraulickými brzdami.

Zhotovili jsme rám kola z lehké a odolné slitiny A1 Premium Aluminum s geometrií Fitness, díky které kolo sedí hned od prvního okamžiku, kdy si na něj sednete. Kolo je dále vybaveno odpruženou vidlicí osazenou dálkovým uzamykáním a naší technologií Fitness Brain, díky tomu můžete na jakémkoliv povrchu jet rychle a efektivně.

Pro zachování pohodlí a rychlosti jsme zvolili materiál z lehké a odolné slitiny A1 Premium Aluminum s geometrií Fitness, díky které kolo sedí hned od prvního okamžiku, kdy si na něj sednete. A když ktomu přidáte výběr silných a odolných komponentů a spolehlivé kotoučové brzdy, dostanete kolo, které je připraveno k pohybu, kamkoli se rozhodnete.

  • Ve spolupráci s naším vývojovým týmem Body Geometry jsme vyvinuli rám, který vystihuje přesnou rovnováhu mezi pohodlím a efektivitou jízdy. Rám A1 SL Premium Aluminum kombinuje sníženou hmotnost a robustní trvanlivost, zatímco úchyty na nosič, blatníky a kotoučové brzdy vám dávají neuvěřitelně všestranné kolo.
  • Vidlice SR Suntour NCX s technologií Fitness Brain je osazena pružinou se zdvihem 60 mm, který zpříjemní jízdu hrbolatým terénem, zatímco integrované dálkové zamykání odpružení ve spojení s technologií Fitness Brain pomáhají zvýšit efektivitu šlapání i ve stoupání.
  • Aby bylo zajištěno efektivní, konzistentní a spolehlivé brždění na každém terénu a za všech podmínek, osadili jsme kolo hydraulickými kotoučovými brzdami Promax.

Tabulka velikostí

O značce Specialized