Tlumená sedlovka Kinekt 2.1 Aluminium MD - 350 mm

Sedlovka AL 2.1 efektivně izoluje Vaše tělo od vibrací a nárazů kola od terénu. Izolace těchto nepříjemných faktorů zlepší komfort a kontrolu při jízdě. Sedlovka je vybavena extra dvěma pružinami a to proto, aby jste si mohli upravit a maximalizovat pohodlí dle Vašeho pocitu. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sedlovky, objímky
Určení pánské, dámské
Značka Kinekt
Katalogové číslo KI-12801

Technické parametry

Sezóna 2021
Materiál hliník
Velikost sedlovky 30.9x350 mm
Katalogové číslo KI-12801

Popis produktu

Sedlovka AL 2.1 efektivně izoluje Vaše tělo od vibrací a nárazů kola od terénu. Izolace těchto nepříjemných faktorů zlepší komfort a kontrolu při jízdě. Sedlovka je vybavena extra dvěma pružinami a to proto, aby jste si mohli upravit a maximalizovat pohodlí dle Vašeho pocitu.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • Vyměnitelné pružiny
  • Nastavitelný šroub předpětí
  • Průměr: 30.9 mm
  • Délka: 350 mm
  • Hmotnost: 508 g
  • Hmotnost cyklisty: 68–92 kg

O značce Kinekt

Kinekt je firma zabývající se výrobou technicky vyspělých sedlovek s izolačním systém, který dramaticky zvyšuje komfort a výkon jakéhokoli kola a každého jezdce.

Firma se zrodila z nutnosti spoluzakladatele, který sloužil  Peace Corps na drsných silnicích Ugandy.Zatímco evoluce jízdního kola zjevně nebyla posláním jeho zpáteční cesty do Afriky, zjistil, že je nezbytné zlepšit jeho vytrvalost v sedle při cestování na delší vzdálenosti na dvou kolech. Jako vynikající mechanik na kolo, bývalý designér rámů, výrobce a majitel obchodu s koly vymyslel první verzi Isolation Seatpost. Tento design se stal základem aktuální sedlovky KINEKT.