Exkluzivní test špičkových elektrokol  

18. - 19. května 2019

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet nové modely elektrokol Specialized, Trek a Cannondale.

Stejně jako v našem obchodě děláme i při test víkendu vše proto, abychom Vám mohli poskytnout maximálně individuální servis. Proto se u nás nemusíte bát žádných front ani toho, že by na Vás nezbylo elektrokolo, kvůli kterému jste přijeli. Jakékoliv elektrokolo si můžete jednoduše předem rezervovat na konkrétní den a čas. Náš technik ho připraví přesně pro Vás a vy se poté můžete 1,5 hodiny soustředit jen a jen na sbírání dojmů z jízdy. O každém elektrokole si s Vámi samozřejmě i rádi popovídáme. 

Harmonogram akce

Program je rozdělený na dopolední a odolední část, s tím, že v každém bloku je vždy obsažena i projížďka s naším odborným průvodcem, který Vám vysvětlí jak kolo ovládat a provede Vás po okolních cyklostezkách a kopcích.
Po celou dobu pro Vás bude samozřejmě připravené i občerstvení a pohodlné zázemí terasy našeho obchodu. Můžete tak přijít dopoledne a po testování si dát skvělý oběd z našeho grilu, nebo dorazit odpoledne a den zakončit na naší terase s výhledem na západ slunce.  

Dopolední blok
09:30 - 11:00   1. testovací okno, včetně projížďky s naším odborným průvodcem
12:00 - 13:30   2. testovací okno

Odpolední blok
14:30 - 16:00   1. testovací okno, včetně projížďky s naším odborným průvodcem
17:00 - 18:30   2. testovací okno

Cena vstupného je 290,- Kč na osobu a jeden blok (dopoledne / odpoledne)

Za tuto částku si krom spousty dojmů z úžasných elektrokol odnesete i malé překvapení. Zároveň Vám bude k dispozici i občerstvení na terase našeho obchodu. Připraveni na Vás budeme na našem parkovišti (Topasová 1/882, Praha 5 – Radotín).

Těšíme se na Vás!

Rezervace kol spustíme ve středu 15. 5. ve 12:00.

Pokud chcete vyzkoušet některou z novinek dřív, nebo Vám nevyhovuje termín Test víkendu, můžete využít našeho Test Centra.