Exkluzivní test špičkových kol pro sezónu 2020! 

23. - 24. května 2020

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet nové modely kol Specialized, Cervélo, Trek a Cannondale.

Stejně jako v našem obchodě děláme i při test víkendu vše proto, abychom Vám mohli poskytnout maximálně individuální servis. Proto se u nás nemusíte bát žádných front ani toho, že by na Vás nezbylo kolo, kvůli kterému jste přijeli. Jakékoliv kolo si můžete jednoduše předem rezervovat na konkrétní den a čas. Náš technik ho připraví přesně pro Vás (volba pedálů, tlaky v odpružení atd.) a vy se poté můžete 2 hodiny soustředit jen a jen na sbírání dojmů z jízdy. O každém kole si s Vámi samozřejmě i rádi popovídáme. 

Cena vstupného je 390,- Kč na osobu / den 

Za tuto částku si krom spousty dojmů z úžasných kol odnesete i malé překvapení a postaráno bude i o to, abyste během testování neměli hlad ani žízeň.

Připraveni na Vás budeme na parkovišti našeho obchodu (Topasová 1/882, Praha 5 – Radotín) a to v pátek od 14:00 do 20:00 a v sobotu a neděli od 10:00 do 19:00 hodin.

Těšíme se na Vás!

Rezervace kol bude spuštěna již brzy.

 

Pokud chcete vyzkoušet některou z novinek dřív, nebo Vám nevyhovuje termín Test víkendu, můžete využít našeho Test Centra.

Společná vyjížďka #SBCRide

V rámci test víkendu se tradičně pojede i organizovaná vyjížďka se členy našeho závodního týmu. Připravena je jak silniční, tak i MTB varianta. Testovat tak můžete v pořádném tempu. Veškeré informace a registraci naleznete ZDE.

Tip na testovací okruh

Kola můžete otestovat i ve vlastním tempu a to na námi navržených okruzích. MTB okruh je v terénu částečně značen.   

MTB okruh 18km

Trasa je určena pro horská kola, vede z Radotína přes Slaviččí údolí, poté se přesuneme po asfaltu kolem Lochova a napojíme se na červenou značku, po které následuje kamenitý sjezd do údolí Cikánky. Dále v pravo opět kousek po silnici a odočíme podél potoka Radotínkým údolím, kde se po druhé lávce odpojíme a následným stoupáním se přes Kosoř vrátíme do Radotína. Trasa je od pátečního rána vyznačena praporky na křižovatkách (bohužel nemůžeme garantovat že značení vydrží).

Trasu najdete pod tímto odkazem

Případně Vám rádi poskyteneme rady a tištěnou mapku na místě.

Silniční okruh 30km

Silniční okruh je cca na 1h20 min pohodovým tempem, zbyde Vám tak čas třeba i na dortík v Černošiccích. Trasa není značena, ale vede po silnicích kde se zajísté neztratíte: Radotín-odbočka do leva u cementárny-údolí Na Cikánce-Zadní Kopanina-Ořech-Chýnice-Kuchař-Roblín-Kala-Solopisky-Černočice-Radotín.

Trasu najdete pod tímto odkazem

Případně Vám rádi poskyteneme rady a tištěnou mapku na místě.