Otestujte špičková kola pro sezónu 2018! 

4. - 6. května 2018

Přijďte si vyzkoušet nové modely kol Specialized, Cervélo, Trek a Cannondale pro nadcházející sezónu!

Každé kolo si můžete půjčit na dvě hodiny. Vzhledem k omezené kapacitě testovacího víkendu si konkrétní model a termín co nejdříve zarezervujte prostřednictvím formuláře na stránce pod odkazem níže.

Rezervace spustíme právě teď pomocí rezervačního formuláře tlačítkem níže,  zpracujeme je následně v došlém pořadí a potvrdíme. Mimo rezervací v první vlně dne 3.5. budeme aktualizovat tabulku s dostupností kol k testování zde:  goo.gl/o9fh8n

Pro obrovský zájem o testování, s nímž rostou také náklady spojené s testvíkendem, jsme byli nuceni nově zpoplatnit účast částkou 300 Kč na osobu. V této ceně je zahrnuto testování a občerstvení na terasenašeho obchodu. Věříme, že tento krok pochopíte a zachováte nám i nadále přízeň.

Společná vyjížďka #SBCRide

Rádi bychom vás v rámci testovacího víkendu pozvali také na společnou MTB a silniční vyjížďku pod vedením členů našeho cyklistického týmu. Pojede se 5. a 6. května vždy ve 14:00 od naší prodejny okruh cca na 3 hodiny.

Pro obrovský zájem o testování, s nímž rostou také náklady spojené s testvíkendem, jsme byli nuceni nově zpoplatnit účast částkou 300 Kč na osobu. V této ceně je zahrnuto nejen samotné testování, ale také občerstvení na terase našeho obchodu. Věříme, že tento krok pochopíte a zachováte nám i nadále přízeň.

Testování začíná v pátek od 14:00 do 20:00 hod., sobota a neděle od 10:00 do 19:00 hod.

Těšíme se na Vás!

Tip na vyjížďku kde testovat sami:

Letos jsme si pro Vás připravili novinku - tip na silniční a částečně vyznačený MTB okruh kde můžete kola otestovat pokud okolí Radotína neznáte. 

MTB okruh 18km

Trasa je určena pro horská kola, vede z radotína přes Slaviččí údolí, poté se přesuneme po asfaltu kolem Lochova a napojíme se na červenou značku, po které následuje kamenitý sjezd do údolí Cikánky. Dále v pravo opět kousek po silnici a odočíme podél potoka Radotínkým údolím, kde se po druhé lávce odpojíme a následným stoupáním se přes Kosoř vrátíme do Radotína.

Trasa je od pátečního rána vyznačena praporky na křižovatkách (bohužel nemůžeme garantovat že značení vydrží). Trasu najdete na naší klubové stránce na Strava pod odkazem: https://www.strava.com/clubs/93805/posts/1959628 a nebo Vám poskyteneme rady a tištěnou mapku na místě.

Silniční okruh 30km

Silniční okruh je cca na 1h20 min pohodovým tempem, zbyde Vám tak čas například na dortík v Černošiccích a nebo lze prodloužit dle libosti. Trasa není značena, ale vede po silnicích kde se zajísté neztatíte: Radotín-odbočka do leva u cementárny-údolí Na Cikánce-Zadní Kopanina-Ořech-Chýnice-Kuchař-Roblín-Kala-Solopisky-Černočice-Radotín.

Rádi případně poradíme a poskytneme tištěnou mapku trasy.

Dotazy k akci

Pokud se chcete na něco zeptat neváhejte nám zavolat. Soupis každoročně často kladených dotazů najdete zde.