Testovací den 2020 v Ski a Bike Centru RadotínPokud byste se chtěli vyzkoušet výjimečné kolo nebo si projít všechny hlavní novinky, které se už pro sezónu 2021 objevily, náš Testovací den v SBCR je pro vás dost možná skvělá příležitost.

* Testování špičkových modelů 2020 a 2021 *
* Diskuze se specialisty o novinkách roku*
* Speciální zóna v našem showroomu s modely kol 2021*
* MUSA a Trilobit bar s grilem *
* Slevy v našem obchodě *
 

NEDĚLE 06/09/2020
Ski a Bike Centrum Radotín, Na Betonce 2, Praha 5, 15000​

- - - - - - - - - - - - - - - - - 
Testování spičkových modelů 2020 a 2021

V rámci testovacího dne je možné si za symbolickou cenu 390 Kč půjčit na vyjížďku některé z naší flotily testovacích kol. Seznam všech dostupných modelů včetně velikosti si vyberete rovnou ve formuláři.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
DOPROVODNÝ PROGRAM V AREÁLU

 

Představení vybraných novinek 2021

Letošní rok byl bohatý na evoluční a revoluční vývoj u všech značek. Svoje novinky představil Cannondale, Specialized i Trek. V Radotíně máme nejnovější model Diverge, přestavěnou Emondu i přepracovaný Tarmac. XC segment zasáhl letos Scalpel a Epic. Všechny je tu máme.

 

Diskuze & BG Fit workshopy se specialisty

V průběhu dne pro vás připravujeme ukázku Bike Fittingu, tedy profesionálního nastavení vaší jezdecké pozice na kole. Můžete se hodně dozvědět a taky se zadarmo ptát. Jsme jedním z prvních certifikovaných Retul BG Fiterských studií v ČR. 

 

 

Prezentace zakázkových staveb FESTKA

FESTKA je český projekt ve světovými parametry. V jejich karbonových dílech propojují svět umění, vizuálního i technického designu a výjimečné materiálové inženýrství. 

U kol FESTKA máte možnost ovlivnit vše. Od geometrie a velikosti rámu na míru, přes individuální lak a design kola, až po volbu každé jednotlivé součástky na kole. Objevte s námi svět FESTKA.

Prodejna SBCR a slevy na letošní sortiment

Ideální čas zabrousit k nám do obchodu a prohlédnout, co by se dalo ještě na konci sezóny koupit. Slevy na oblečení, helmy i drobné vybavení pokračují!

Sprchy a šatny pro vaše pohodlí, MUSA, Gril - všechno jako obvykle

V prostorách máme k dispozici pánské a dámské sprchy a šatny se skříňkami. Klidně můžete dorazit autem, nebo casual outfitu a do cyklistického se převléci až u nás. Nebo si po jízdě dejte vlažnou sprchu a sedněte si k naší "Osmě" v čistém, pokud to tak máte raději :) 

V sobotu u nás pořádáme
"SBCR Cykloden"

Víkendový program začíná už v sobotu dopoledne symbolickým ukončení sezóny 2020 a zahájením roku 2021. Připravili jsme pro vás pět guidovaných vyjížděk pro všechny kategorie a výkonnostní skupiny. Více info zde: