Testcentrum sedel Specialized

Výběr sedla je vždy složitý a nikdy si nemůžete být úplně jisti, že vám bude zakoupené sedlo vyhovovat. Abychom vám výběr sedla co nejvíce usnadnili, máte v naší prodejně možnost zapůjčit si a vyzkoušet sedla Specialized. Vyzkoušet můžete nejoblíbenější MTB i silniční sedla. Sedla Specialized jsou vyvíjena v rámci programu Body Geometry tak, aby uživatelům nabídly maximum komfortu.

Sedla Specialized

Důraz je kladen zejména na zachování maximálního průtoku krve v pánevní oblasti a minimalizaci tlaku působícího na měkké tkáně. Všechna sedla Specialized jsou vybavena speciálně vyvinutým podélným výřezem nebo drážkou, který eliminuje tlak na tepny a cévy procházející pánevní oblastí, a tím pádem nedochází nežádoucímu omezení průtoku krve.

Pro správný výběr šířky sedla doporučujeme navštívit naši prodejnu, kde vám na speciální měrce změříme šířku sedacích kostí.

Více o výběru sedla se dozvíte v článku: Jak vybrat sedlo na kolo

Sedla k zapůjčení:

Dámské sedlo Specialized Ariel Comp

Pohodlné dámské XC sedlo pro celodenní jízdu terénem má polstrování ze středně tvrdé pěnové výstelky EVA a je potaženo odolným materiálem Micromatrix. Výřez BodyGeometry snižuje tlak na měkké tkáně a neomezuje tak průtok krve. Díky tomu nedochází ke znecitlivění či brnění citlivých míst. Skořepina ležící na dutých Cr-Mo lyžinách je vyztužena karbonem pro vyšší tuhost.

Šířka: 143mm

Sedlo Specialized Avatar Comp Gel

Sportovní sedlo s technologií Body Geometry. Pěnová výstelka EVA pro pohodlí na dlouhých jízdách, tuhá - karbonem zesílená konstrukce, CR-mo duté kolejnice a odolný voděodolný povrch z materiálu Micromatrix dělají z tohoto sedla idelání volbu pro sportovní cyklisty.

Šířka: 143mm, 155mm

Sedlo Specialized Henge Comp

Sedlo Specialized Henge Comp v černé barvě je určeno pro horská kola, zejména pro all-mountain a sjezdové modely. Vyznačuje se zaoblenou zadní částí, širokou konstrukcí a rovnou střední částí pro větší kontrolu při jízdě.

Šířka: 143mm

Dámské sedlo Specialized Jett Comp

Sportovní dámské sedlo vhodné na silnici i do terénu. Střední výstelka a dámský BG výřez snižující tlak vyvíjený na měkké tkáně pro celodenní pohodlí. Povrch sedla z odolného, lehkého a voděodolného materiálu Micromatrix.

Šířka: 143mm

Dámské sedlo Specialized Lithia Comp Gel

Specialized Lithia Comp Gel v černé barvě je pohodlné, lehké, měkké a pohledné dámské sedlo s gelovou výstelkou, vhodné jak pro dlouhodobé fitness jízdy, tak i pro občasné víkendové projížďky.

Šířka: 155mm

Sedlo Specialized Phenom Comp

Sedlo Specialized Phenom Comp Gel v černé barvě je určeno pro horská kola, ale můžete jej použít i na silniční nebo triatlonové kolo. Vyznačuje se zaoblenou zadní částí, která při sjezdech nezachytává kalhoty, vysokou tuhostí a karbonem zesílenou skořepinou.

Šířka: 143mm, 155mm

Sedlo Specialized Romin Comp

Silniční sedlo Specialized Romin Comp Gel v černém provedení bylo navrženo tak, aby jezdci poskytlo nejlepší polohu pro přenos síly a pohodlí. Pohodlí zajišťují gelové výstelky, kanál Body Geometry zvyšuje průtok krve do měkkých tkání před sponou stydkou.

Šířka: 155mm

Sedlo Specialized Toupe Comp Gel

Výkonné závodní silniční sedlo Specialized Toupé Comp Gel v černé barvě se vyznačuje minimalistickým provedením, ultranízkou hmotností cca 300 gramů a rovným profilem s tenkou výstelkou. Jezdci zaručí dokonalou oporu pro maximální přenos síly.

Šířka: 143mm

Co je potřeba k půjčení?

  1. Zarezervovat sedlo k půjčení a to na telefoním čísle: 222 367 700 nebo na emailu [email protected]
  2. K zapůjčení je potřeba platný občanský průkaz a vratná záloha 1200 Kč
  3. Půjčení sedla je zpoplatněno dle ceníku půjčovny, při následném nákupu sedla odečítáme až dvoudenní půjčení.

Kompletní nabídku sedel Specialized naleznete v oddělení: sedla Specialized