Oficiální tisková konference MS Tábor
"Na 99% je to můj poslední závod"


„NA 99% JE TO MŮJ POSLEDNÍ ZÁVOD". Tyto slova jste mohli včera slyšet z úst Zdeňka Štybara na oficiální tiskové konferenci k nadcházejícímu mistrovství světa v Táboře, která proběhla v našem areálu Vindyšovy továrny. Na tiskové konferenci měli své slovo zástupci svazu, trenéři a sponzoři, stejně jako samotní závodníci, včetně několikanásobného světového šampiona Zdeňka Štybara.

V rámci celého programu jsme s pomocí pana Štybara staršího připravili nádhernou výstavu vítězných kol jeho syna, která krásně připomněla vítěznou historii českého cyklokrosu. Kromě Zdeňka Štybara jsme měli možnost vyslechnout také Kristýnu Zemanovou, největší želízko v nadcházejícím mistrovském ohni v Táboře, a bývalé reprezentanty Martina Bínu, Radomíra Šimůnka, Petra Dlaska a další.

Velmi děkujeme za možnost hostit tak významný moment před vrcholným světovým podnikem, jakým je mistrovství světa v Táboře. Zároveň se těšíme, že vás brzy informujeme o našem programu během samotného mistrovství.

Fotogalerie
Tiskovka MS Tábor 2024

Články

10.10.2023

SBCR x Český cyklokros

SBCR x CZCX. Jsme partnery českého cyklokrosu!

10.10.2023

Mistroství světa Tábor 2024

Historické město Tábor, mekka českého cyklokrosu, bude začátkem příštího roku opět dějištěm bojů o duhový trikot mistra…