Mistrovství světa Tábor 2024

Historické město Tábor, mekka českého cyklokrosu, bude začátkem příštího roku opět dějištěm bojů o duhový trikot mistra světa. Tábor si tuto úlohu již několikrát vyzkoušel, a pokaždé to byly nádherné cyklistické příběhy. Areál Komora, Dlaskovy schody a spousta dalších ikonických sekcí na trati vyzvou nejen české reprezentanty, ale také největší hvězdy světové cyklistiky.

Dala by se snad nazvat "Svatá trojice" – Tom Pidcock, Van der Poel a Van Aert budou bezpochyby největšími favority na zisk toho nejkrásnějšího trikotu. Pro české barvy vypadá to, skončí jedna překrásná etapa plná radosti a úspěchu. Zdeněk Štybar, několikanásobný mistr světa v cyklokrosu, zakončí v Táboře svoji hvězdnou cyklokrosovou kariéru. A my nepochybujeme, že rozlučka to bude velkolepá!

Mistrovství světa v cyklokrosu
2. - 4. 2. 2024 - Tábor, areál Komora

Vše o MS Tábor 2024

Festival toho nejlepšího světového cyklokrosu se odehraje na přelomu února 2. - 4. únor 2024. O své světové medaile zabojuji všechny věkové kategorie, kde se můžeme těšít na vycházející a současné hvězdy cyklokrosu. Samozřejmě o vysněnou medaili zabojují také čeští reprezentantí v čele se Zdeňkem Štybarem. 

MS Tábor x SBCR
Culture Hub s českým cyklokrosem

Máme obrovskou radost, že u toho budeme taky. Připravujeme pro Vás společně s českým cyklokrosem speciální místo, kde se můžete těšit na pop-up těch nejlepších značek, rozhovory s osobnostmi cyklistiky, úžasné artefakty z cyklokrosové historie a spoustu dalšího. Více o culture hub již brzy!

Vyhrajte lístky na mistrovství světa!

Zanedlouho pro Vás vyhlasíme soutěž o lístky na Mistrovství světa. Sledujte nás!