Supacaz

Kalifornská značka cyklistických doplňků Supacaz byla založena v roce 2010 skupinou vášnivých vyznavačů cyklistiky. Přestože mezi zakládajícími členy byli i profesionální cyklisté, všichni se ztotožňovali spíše s cool stylem odrážejícím uvolněnost surfingu, skateboardingu a snowboardingu. Supacaz tak přinesl poznání, že cyklistické produkty nemusí být jen černé nebo bílé a cyklistická komunita nemusí stát v pozadí co se týče výstřednosti a barevnosti jejího sporotvního náčiní.

Pro značku Supacaz nehraje roli, jestli jste začátečník nebo profík, silničář či biker. Důležité je, že se chcete na kole bavit a být přitom uvolnění.

V roce 2016 se ukázalo, že černobílá tvář cyklistiky je definitvně minulostí. Kola jsou dostupná ve všech možných barvách, často i svítících a neonových. Supacaz expandoval až k pětačtyřiceti různým barvám omotávky řídítek a uvedl na trh úspěšnou řadu silikonových lock-on gripů. Značka je hrdá na to, že se mohla stát průkopíkem a nabídnout cyklistům nové možnosti při volbě barev a stylů. Také nadále hodlá přicházet s novinkami pro všechny opravdové cyklistické nadšence.


Kategorie značky Supacaz v naší nabídce


Ski a Bike centrum Radotín doporučuje


Produkty značky Supacaz

Dalších 27
Celkem 67 produktů

Více o značce Supacaz

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop
  • Nákup na splátky Hello BankNákup na splátky Hello Bank