Střešní nosič TreeFrog Model Elite 2

TreeFrog Model Elite 2, který unese 2 kola (celková nosnost 22 kg). Obsahuje jednovrstvou polykarbonátovou desku se 4 vakuovými košíčky TreeFrog, z nichž každá má nosnost 110 kg, 2 úchyty na vidlice a 2 držáky zadních kol se zapínáním na suchý zip. Elite 2 se doporučuje pro silniční, triatlonové, Gravel bike a cyklokrosové kolo. Více

8 640 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Nosiče kol
Značka TreeFrog
Katalogové číslo ME0002

Technické parametry

Sezóna 2021
Max.počet jízdních kol v nosiči 2
Uzamčení kola do nosiče ne
Montáž na pravou nebo levou stranu ano
Montáž na čtyřhranné tyče ne
Montáž na oválné tyče ne
Velikost uni

Popis produktu

Model TreeFrog Elite 2, který unese 2 kola (celková nosnost 22 kg). Obsahuje jednovrstvou polykarbonátovou desku se 4 vakuovými košíčky TreeFrog, z nichž každá má nosnost 110 kg, 2 úchyty na vidlice a 2 držáky zadních kol se zapínáním na suchý zip. Elite 2 se doporučuje pro silniční, triatlonové, gravel a cyklokrosové kola.

Nosič TreeFrog Model Elite 2 neumožňuje přepravu horského kola ani e-kola. Univerzální držáky vidlic na stojan bezpečně pojmou buď 2 standartní rychloupínáky 9 mm, nebo pevné osy 15 x 100 mm. Je také k dispozici řešení s upevněním vidlice 12x100 mm na pevnou osu pro silniční / triatlonová kola s kotoučovými brzdami. Není k dispozici s 1 pevnou osou 5 x 110 mm nebo 20 x 110 mm a úchyty Lefty vidlice.

Použití: ROAD, TT, GRAVEL, CYCLOCROSS

Hlavní přednosti a parametry:

  • Zvládne 2 kolo až do hmotnosti 22 kg
  • Vhodné pro silniční, triatlonové, cyklokrosové
  • Čtyři vakuové košíčky pro 2 kola ( každý má nosnost až 110kg )
  • Kompatibilní s klasickými rychloupínáky 9 mm, pevné osy 15x100mm ( Součást balení )
  • Možnost dokoupení adaptéru na pevnou osu 15x110mm (boost spacer) nebo 12x100mm
  • Použití: ROAD, TT, GRAVEL, CYCLOCROSS

O značce TreeFrog

Velice praktické a 100% bezpečné střešní nosiče TreeFrog, které jsou svou montáží extrémně jednoduché a kompatibilní s jakýkoli vozem. Technologie, která využivá vakuové košíčky dělá cestovaní s kolem o poznání příjemnější. V nabídce je hned několik modelů mezi kterými si vybere každy.