Střešní nosič TreeFrog Model Elite 1

TreeFrog Model Elite 1, který unese 1 kolo (az 12 kg), obsahuje jednovrstvou polykarbonátovou desku se 3 vakuovými košíčky TreeFrog, z nichž každý má nosnost 110 kg, držák na vidlici a držák zadního kola se zapínáním na suchý zip. Nosič Elite 1 se doporučuje pro silniční / triatlonové kolo, gravel bike nebo cyklokrosová kola. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Nosiče kol
Značka TreeFrog
Katalogové číslo ME0001

Technické parametry

Sezóna 2021
Max.počet jízdních kol v nosiči 1
Uzamčení kola do nosiče ne
Montáž na pravou nebo levou stranu ano
Montáž na čtyřhranné tyče ne
Montáž na oválné tyče ne
Velikost uni

Popis produktu

Model TreeFrog Elite 1, který unese 1 kolo (až 12 kg), obsahuje jednovrstvou polykarbonátovou desku se 3 vakuovýmimi košíčky TreeFrog, z nichž každý má nosnost 110 kg, držák na vidlici a držák zadního kola se zapínáním na suchý zip. Nosič Elite 1 se doporučuje pro silniční / triatlonové kolo, gravel bike nebo cyklokrosová kola.

V žádnem případě tento model neumožňuje přepravu horského kola a elektrokola. Univerzální držák vidlice na stojan bezpečně pojme buď standardní 9 mm rychloupínák, nebo vidlice 15x100 mm. Je také k dispozici řešení s upevněním na vidlici s pevnou osou 12 x 100 mm, pro silniční / triatlonové kotoučové kolo. Není k dispozici s 1 pevnou osou 5 x 110 mm nebo 20 x 110 mm a montáží Lefty vidlice. Model Elite 1 je skve?lou volbou pro cestování za závodem, tréninkem.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Zvládne 1 kolo až do hmotnosti 12 kg
  • Vhodné pro silniční, triatlonové, cyklokrosové či gravel kolo
  • Tři vakuové košíčky ( každý má nosnost až 110kg )
  • Není vhodné na horské kolo či elektrokolo
  • Kompatibilní s klasickým rychloupinákem 9 mm nebo pevná osa 15x100mm ( součást balení )
  • Možnost dokoupit adaptér na pevnou osu 12x100mm
  • Nekompatibilní s pevnou osou 5 x 110 mm nebo 20 x 110 mm a monta?z?i? vidlice Lefty

O značce TreeFrog

Velice praktické a 100% bezpečné střešní nosiče TreeFrog, které jsou svou montáží extrémně jednoduché a kompatibilní s jakýkoli vozem. Technologie, která využivá vakuové košíčky dělá cestovaní s kolem o poznání příjemnější. V nabídce je hned několik modelů mezi kterými si vybere každy.