SBCRide

“Štěstí je skutečné, pouze je-li sdíleno.”

Jednou z našich vizí je aktivní podpora cyklo komunity a z tohoto popudu vznikly i akce #SBCRide. Jedná se o námi organizované vyjížďky v okolí Radotína, na kterých potkáte stejně naladěné cyklisty nebo cyklistky a užijete si příjemné chvíle v sedle.

Novinkou pro letošní rok je start a cíl v novém areálu SBCR (Vindysova-tovarna.cz). Ten nabízí perfektní zázemí a tak se můžete těšit na

  • společné obědy či grilování
  • možnost sledovat cyklistické závody po vyjížďce
  • šatny se sprchou a možností uschování oblečení 
  • možnost umýt si kolo po vyjížďce
  • bezpečné parkování
  • SBCR bikedepot

Sraz je vždy v 9:30 před MUSA Restaurant v našem areálu (Na Betonce 114/2, Praha 5, Radotín). Začínáme zlehka, čekat na Vás bude sladký croissant nebo ovoce a chybět nebude ani šálek vynikajícího espressa. Následuje společná vyjížďka v délce 2,5–4h. Tempo vždy přizpůsobíme podle složení skupiny. Trasa končí opět v našem areálu s možností posedět u společného oběda v MUSA Restaurant.

Pravidelně střídáme vyjížďky pro horská s silniční kola, čemuž jsou uzpůsobené i trasy. Pokud se nechcete na své silničce prohánět po lese (nebo opačně) respektujte prosím jednotlivé termíny. Vyjížďka probíhá za plného silničního provozu a jede se na vlastní nebezpečí.

Potřebná výbava: vlastní kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

Na každou vyjížďku je nutná REGISTRACE.

Každou akci chceme perfektně připravit (domluvit dost průvodců a zařídit občerstvení) a tím pádem potřebujeme znát reálný počet lidí, kteří dorazí. Odkaz na registraci naleznete u konkrétní vyjížďky a uzavíráme je vždy v pátek ve 20hodin. Jinak více informací vždy na našem Facebooku nebo Stravě . Těšíme se na viděnou.

Aktuálně plánované vyjížďky

#SBCRIDE Datum
SBCRide #1 MTB 17. 5. 2020
SBCRide #2 silnice 31. 5. 2020
SBCRide #3 MTB 14. 6. 2020
SBCRide #4 silnice 28. 6. 2020
SBCRide #5 MTB 26. 7. 2020
SBCRide #6 silnice 16. 8. 2020
SBCRide #7 MTB 30. 8. 2020
#8 – MTB / Road / Family v rámci akce Cykloden 2020 5. 9. 2020
#9 – Road - po vyjížďce sledování finále Tour de France 2020 20. 9. 2020

#SBCRide – sdílejte s námi!

Sledujte a sdílejte své zážitky na Instagramu, Facebooku nebo Stravě s hashtagem #sbcride.

Přidejte se do SBCR Clubu na Stravě!

Ne/máte s kým jezdit na kole? Používáte na kole aplikaci Strava? Pokud ano, neváhejte se přidat do našeho SBCR Clubu na Stravě.

Testovací kola

V případě, že nemáte pro vyjížďku vhodné kolo nebo si chcete nějaké vyzkoušet, neváhejte využít služeb našeho TESTCENTRA

Vyjížďky #SBCRide organizuje Unius z.s.

Finančně podporuje: