Specialized Turbo Levo + HOPE | DREAMBIKELAB

Trailově-endurový e-bike od Specialized jsme osadili komponenty HOPE a vyladili do fialové.

ZÁKLADNÍ MODEL

Trailově endurový E-bike o zdvizích 160/150. Zdvih propůjčuje tlumení značky RockShox. Konkrétně vidlice 35 Silver a tlumič Deluxe ve verzi select. Sadu zde najdeme kompletně od značky SRAM, a to řadu NX. Výjimku tvoří kliky od firmy Praxis. Brzdnou sílu poskytují 4pístkové brzdy SRAM Guide RE s kotouči 200/200.Zbytek osazení je v režii samotné značky Specialized (Roval). 

ZAKÁZKOVÁ KONFIGURACE + ÚPRAVA

/ brzdy HOPE TECH 3 E4 
/ kotouče HOPE TECH Floating rotor 203mm
/ náby HOPE TECH Pro 4
/ ráfky DT SWISS HX531
/ představec HOPE TECH AM/Freeride 35mm + podložky + víčko představce
/ pedály HOPE TECH F20
/ sedlová objímka,HOPE TECH
 

INFO

U této stavby bylo přání jasné. „Potřebuji pořádný brzdy.“ V tu chvíli jsem věděl kam a pro co sáhnout. Ano, je to britský výrobce HOPE TECH. 
Matný černý rám, osazený sériově. První otazník tedy vysel nad barvou brzd.  „Factory zelená nebude, škoda. Tak jaká barva od HOPE není zase tak často vidět? Nechci tuctovku.“ Koukáme na fotky, koukáme na barevné kombinace, koukáme jak barvy od HOPE vypadají. 
FIALOVÁ Tak přesně na tuto barvu padla volba a okolo této barvy se to bude vše točit. Když už máme brzdy, tak bereme rovnou kotouče, ať to spolu hraje jak má. Jak jinak než fialové. Hezké brzdy a kotouče na sériových kolech? Něco tomu chybí.„Co vlastně všechno HOPE nabízí?“ Touto otázkou se to rozjelo. Stačilo otevřít web a ukázat. Téměř vše co HOPE nabízí objednáme v jaké jiné barvě, než FIALOVÉ. Abych byl fakticky přesný, tak ve výpletech jsem náby HOPE doplnili o ráfky DT SWISS.

O projektu DREAMBIKELAB 

DREAMBIKELAB je inhouse projektem Ski a Bike Centrum Radotín ve Vindyšově továrně. Zaměřujeme se na fine-tunning a customizaci kol. Skrze stylové komponentové doplňky vznikají stavby, které tovární model promění v osobitý kus. Vybíráme ze široké palety dlouhodobě zavedených velkých značek, ale i butikových brandů a hi-tech dílen, které rostou v Evropě i za oceánem.

Hybatelem celého projektu a Vaším parťákem je náš vysmátý kluk z SBCR týmu, Standa Bříza, zapálený bajker a teď i táta. Když zrovna nestaví kola v SBCR ve Vindyšově továrně, jezdí na kopcích, nebo si užívá volno v bikeparcích a eventech. Vyladit kolo ke kráse i funkčnosti je jeho doménou a prací tady u nás. Provede vás celým procesem od úvodní konzultace, výběru až po předání nového kola do vašich rukou.

VŠE O SLUŽBĚ DREAMBIKELAB