Rámová sada Specialized S-Works Epic 8 Frameset - satin carbon/metallic white silver

Nejvyšší rámová sada S-Works Epic 8 z materiálu Fact 12m Carbon představuje ten nejlepší základ pro nejrychlejší kolo na světě. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie MTB rámy
Značka Specialized
Katalogové číslo 70324-02
Aktuální U některých kol může dojít ke zpoždění 6-10 dní při stavbě. V takovém případě vás budeme kontaktovat.

Technické parametry

Velikost kola S, M, L, XL
Sezóna 2024

Popis produktu

Nejvyšší rámová sada S-Works Epic 8 z materiálu Fact 12m Carbon představuje ten nejlepší základ pro nejrychlejší kolo na světě.

Rám Epic 8 je vylepšený až na současné maximum pro efektivní jízdu po současných XC tratích. Nižší hmotnost a aktualizovaná kinematika, umožňují S-Works Epic 8 neuvěřitelně efektivní stoupání a odpružení naladěné týmem Specialized Ride Dynamics, pohlcuje drsný terén při sjezdech a umožňuje letět do výjezdů bez ztráty cenných wattů.

Pokud chcete projíždět XC tratě rychlostí blesku, je Epic 8 kolo pro vás.

NEPŘEKONATELNÉ SCHOPNOSTI: Nejschopnější kolo se 120mm zdvihem na planetě, je nyní ještě schopnější. Budete ohromeni, jak progresivní geometrie Epic 8 poskytuje schopnost zvládnout technický terén, spolu s rychlým a efektivním stoupáním a výkonem při akceleraci. Absurdní boční a torzní tuhost rámu se projevuje také na velmi přesném ovládání.

JAKÝ KÁMEN?: Ve srovnání s předchozí generací absorbuje nový Epic 8 o 12% více nárazů a vibrací, což vám ušetří energii a umožní rychlejší a přesnější jízdu.

NALADĚNÍ RIDE DYNAMICS: Tým Specialized Ride Dynamics vyvinul pro nový tlumič Epic 8 vlastní nastavení. Speciální charakteristiky tlumení celkově zlepšují jízdní zážitek.

BIOMECHANICKÁ EFEKTIVITA: Optimalizací kinematiky odpružení snížil tým Specialized Ride Dynamics neefektivní pohupování způsobené šlapáním o 20 %, přičemž zachoval aktivní odpružení pro efektivní absorpci nárazů, abyste zůstali v kontaktu s trailem.

VÍCE I MÉNĚ: U rámu S-Works Epic 8 nenajdete ani jeden neefektivní gram navíc. Všechny modely Epic jsou nyní vybaveny systémem SWAT 4.0, který pojme všechny vaše nezbytnosti. Epic má také integrovanou zarážku řízení, která zabrání šrámům na horní rámové trubce při pádech a protáčení řídítek.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Materiál rámu: Fact 12m Carbon
  • Součástí sady je tlumič RockShox SIDLuxe ULTIMATE
  • Součástí sady je vidlice RockShox SID ULTIMATE
  • Karbonová sedlovka Roval Control SL
  • Úložný prostor v rámu SWAT 4.0
  • Hmotnost rámové sady: 3,6 kg (velikost M včetně vidlice, tlumiče a sedlovky)

O značce Specialized