Specialized Allez 2018

Nejlepší silnička pro začátečníky

Silničky Specialized Allez zhubly a nebojí se ani sportovní jízdy.

Oblíbená řada hliníkových silničních kol Allez od Specialized bude od příští sezony 2018 rozšířena o několik přepracovaných modelů, které se jeví být opravdu ve skvělé formě.

Nejlepší silniční kolo pro začátečníky se skvělým poměrem cena/výkon:

  • Nový rám z hliníkové slitiny E5 s vnitřním vedením kabelů a kónickou hlavovou trubkou
  • Celokarbonová vidlice FACT
  • Pláště až 28c
  • Kompatibilita s nosiči a blatníky
  • Čisté a elegantní tvary

Nově modely Specialized Allez jsou lehké, skvěle vybavené a připravené na sportovní jízdu. Vzhledem až k neobvykle příznivému poměru cena/výkon se tak tato kola stávají ideální první volbou pro začínající ambiciózní silničáře, ale i pro zkušené jezdce, kteří upřednostňují hliník.


Allez Elite

Oproti dosavadní variantě jsou nová kola Allez lehčí, model Elite neváží ani 8 kg. Ke snížení hmotnosti o dalších 400 gramů u nich přispělo i použití celokarbonové vidlice, která spolu s kónickou hlavovou trubkou přináší vyšší tuhost a lepší pohlcování vibrací, což přispěje jak ke zvýšení výkonu, tak k většímu pohodlí jezdce.

Nová je i geometrie kola, která byla přepracována dle závodního modelu Roubaix a umožňuje zaujmout vzpřímenější pozici, ale zároveň přináší hbitější ovládání. Na první pohled si všimnete také vnitřního vedení bovdenů.

Všechny nové modely kola Specialized Allez jsou osazeny řazením od koncernu Shimano, konkrétně model Elite disponuje sadou Shimano 105.

Velkým plusem je i kompatibilita s nosiči a blatníky. Kolo se tak dá dobře využít i na dlouhé výpravy, nebo jako rychlý dopravní prostředek pro každodenní cesty do práce.

Již brzy nové modely Specialized Allez skladem u nás v prodejně a na e-shopu.