SOBOTA S GASPIM

LEGENDA Z RED BULL RAMPAGE U NÁS V RADOTÍNĚ

Na konec června pro vás ve spolupráci se značkami Lezyne a Dakine chystáme další skvělou akci. V sobotu 27.6.2020 bude hostem SBCR jedna z největších českých bikerských legend Richard Gasperotti. Připravené budou hned dvě MTB vyjížďky s výukou techniky jízdy od Gaspiho. Odpoledne vás čeká gril, pivo, pokec, to vše se zázemím MUSA restaurace a Trilobit baru. A taky se v premiéře podíváme na nový filmový projekt Richarda Gasperotti v produkci ZAM.

 

PROGRAM SOBOTY S GASPIM 27.6.

 • 10:00 start akce
 • 11:00 první Gaspiho vyjížďka se školou techniky (středně pokročilí)
  OBSAZENO/JIŽ ZAPLNĚNÁ REGISTRACE
 • 13:00 prostor na oběd
  (v MUSA restaurantu a gril s pivem v Trilobit baru)
 • 14:00 společná MTB vyjížďka #SBCRide -  REGISTRACE ZDE
  (bez výuky jízdy a bez Gaspiho)
 • 15:00 druhá Gaspiho vyjížďka se školou techniky (pokročilejší)
  OBSAZENO/JIŽ ZAPLNĚNÁ REGISTRACE
 • 17:00 posezení s Gaspim,
  pivo, pokec - VOLNÝ VSTUP
 • cca 19:30 filmová projekce  premiéra filmového projektu Richarda Gasperotti Radotín 
  - VOLNÝ VSTUP (multisál MUSA restaurantu)
 • cca 21:30 konec akce

Dvě guidované vyjíždky se školou techniky od Gaspiho

Ne každý víkend máte možnost se zdarma učit od jezdce, který se jako první Čech a Evropan dostal na “olympiádu freeridu” Red Bull Rampage. Na sobotu jsou naplánované hned dvě společné vyjížďky s výukou techniky jízdy přímo od Gaspiho. Obě se pojedou na horských kolech a budou zaměřené na zdokonalení vašich jízdních schopností v terénu. První od 11.00 je pro středně pokročilé a druhá odpolední 15.00 pro pokročilejší. 

Limitovaná kapacita (nutná registrace):

Registrovat se na první vyjížďku (11.00 - středně pokročilí)
Registrovat se na druhou vyjíždku (15.00 - pokročilejší)

Na vyjížďku budete potřebovat horské kolo v dobrém technickém stavu a cyklistickou helmu.
Každý jede na vlastní nebezpečí. 

 

Otevřená MTB vyjížďka #SBCRide bez výuky jízdy

Pro velký zájem jsme otevřeli ještě odpolední MTB vyjížďku #SBCRide od 14:00. Povedou ji naši zkušení rideři a společně se projedeme na horských kolech v okolí Radotína. Po návratu (cca 17:30) se připojíme k odpolednímu / večernímu programu s Gaspim a stihneme i večerní projekci nového filmu Radotín od Richarda Gasperotti. Registrace zde: #SBCRide vyjížďka v rámci Soboty s Gaspim.

Gril, Trilobit bar a prvních 100 piv zdarma

Od rána máme v provozu i MUSA restaurant, Trilobit bar s grilem. O hladu a žížni vás tedy nenecháme. Navíc prvích 100 piv z Trilobit baru bude po obědě ZDARMA. Snad bude pěkně, protože celý areál SBCR ovládne kromě Gaspiho i prvotřídní fastfood kuchyně - hranolky, burger, hot dog, grundle!

Premiéra filmového projektu Richarda Gasperotti

Gaspi v rámci letošního "korona" jara makal na projektu “Radotín”. Ve zdějších roklích, na loukách, v lesích a trailech točil ve své režii a produkci shorťák o tom, že i u nás v Česku jsou skvělé lokality pro trail a enduro. Doufáme, že to stihne a na akci uvidíme premiéru tohoto unikátního bajkového videa. Kdyby to náhodou nestihl, má Richard v záloze desítky dalších filmů, které natočil v produkci ZAM v zajímavých bikovoých lokacích po celém světě. 

Vstup na projekci je otevřený všem a není potřeba se účastnit předchozích vyjížděk nebo dalšího programu. Projekce začne po 19:30h.

 

 

Nemáte hlídání? Vemte děti na pumptrack! 
Nejezdíte, ale chcete být u toho?

Pokud si nestihnete zajistit hlídání, nebo prostě doma nemůžete nechat rodinu samotnou vemte je s sebou. Pro děti máme připravený pumptrack, kde mohou do rukou a nohou dostávat cit.  Nebo jen přijďte odpoledne s kamarády nebo partnerkou. Dáte si na grundle, hotdog, burger, posedíte na zahrádce a z povzdálí můžete sledovat naší menší show :)

 

Něco málo o Richardu Gasperottim

Gaspi byl prvním evropským riderem, který byl pozván na Red Bull Rampage v Utahu a tohoto závodu se pak účastnil hned čtyřikrát. Na kole taženém motocyklem dokázal jet rychlostí 211,5 km / h a uskutečnil spoustu dalších bikerských vylomenin, které vstoupily do historie. V posledních letech věnuje hodně času i svému projektu ZAM (mongolsky cesta), v rámci kterého objevuje bikové destinace po celém světě a natáčí z nich zajímavá videa. Pokud vás zajímá více, mrkněte na Gaspiho profil na Facebooku. 

Partneři akce

Za podporu současně děkujeme značkám Lezyne a Dakine, v rámci dne budou mít obě značky v prodejně speciální pop-up store.