Sluneční brýle Uvex Sportstyle 805 Vario - white

Sportovní sluneční brýle Uvex Sportstyle 805 Vario jsou ideální volbou na jakýkoliv sport. Měkké polštářky nosu a špičky straniček zajišťují bezpečné uchycení a zvyšují úroveň pohodlí. Brýle Uvex vám zajistí 100% ochranu před UVA, UVB a UVC záření. Brýle mají samozabarvovací čočky, které se automaticky přizpůsobí. Více

2 599 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické
Katalogové číslo UVBRSS806V-8801

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva zorníků bílá
Sezóna 2021
Modelová řada sportstyle
Zorníky s UV filtrem
Typ zorníku Uvex Variomatic
Katalogové číslo UVBRSS806V-8801
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Sportovní sluneční brýle Uvex Sportstyle 805 Vario jsou ideální volbou na jakýkoliv sport. Měkké polštářky nosu a špičky straniček zajišťují bezpečné uchycení a zvyšují úroveň pohodlí. Brýle Uvex vám zajistí 100% ochranu před UVA, UVB a UVC záření. Brýle mají samozabarvovací čočky, které se automaticky přizpůsobí, za všech světelných podmínek díky technologii Variomatic.

Hlavní přednosti

 • Technologie Variomatic
 • Měkké nosníky
 • 100% UVA, UVB, UVC ochrana
 • Měkčené nožičky vetší pohodlí

Technologie:

  Variomatic
  Automatické tónování čočky. Skla s Variomatic technologií automaticky reagují na každou světelnou situaci a změnu. Samozabarvovací čočky dávkují stínování ve třech úrovních ochrany (S1 až S3) v závislosti na světelných podmínkách. Samozřejme, že jako všechny Uvex brýle, poskytují 100% ochranu před UV zářením.

  UV ochrana
  Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex