Sluneční brýle Uvex Sportstyle 803 Small Race VM - white

Uvex Sportstyle 803 Small Race VM jsou cyklitstické sluneční brýle vhodné pro menší obličeje s fotochromatickými skly, bezrámovou konstrukcí a integrovaným odvětráváním. Více

3 499 Kč

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo UVBRSS803RV-8803

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2019
Zorníky s UV filtrem, fotochromatické
Barva obrouček bílá
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Uvex Sportstyle 803 Small Race VM jsou cyklitstické sluneční brýle vhodné pro menší obličeje. Mají velká fotochromatická skla, která poskytují výbornou ochranu očí.

Bezrámová konstrukce brýlí zajistí nerušený pohled při jízdě na kole. nbsp Brýle mají integrované odvětrávání, které slouží proti zamlžování.

Fotochromatická skla mají přidanou zrcadlovou vrstvu Litemirror, a díky úpravě Easy to clean je lze snadno udržovat čisté. Nastavitelný měkký nosník, měkké straničky a přímé ventilační otvory poslouží pro maximální pohodlí při jízdě.

Hlavní přednosti:

  • 100 % UVA, UVB, UVC ochrana
  • SKLA : variotronic®, supravision®, Easy to clean
  • Ventilační otvory, za studena tvarovatelné měkké straničky, nastavitelný měkký nosník

Technologie:

Lite Mirror
Sofistikovaná zrcadlová technologie, která kombinuje módní vzhled a funkci. Na sklech je naneseno více než 18 vrstev, které vypadají trendově a dodávají maximální ochranu proti infra paprskům. Nebezpečné záření je odráženo pryč od oka. Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrém= ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

Supravision
Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu. u světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

Easy to Clean
Extrémně jednoduché čištění zorníků.

O značce Uvex