Sluneční brýle Uvex Sportstyle 803 Small Race VM CV - black/urban

Uvex Sportstyle 803 Small Race VM jsou cyklitstické sluneční brýle vhodné pro menší obličeje se samozatmavovacími skly a bezrámečkovým designem a technologií Colorvision pro maximální kontrast a zářivé barvy. Brýle se nezamlžují, poskytují maximální kontrast a chrání proti větru. Více

3 999 Kč

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické
Katalogové číslo SS803RVCV-2206

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva zorníků černá
Sezóna 2020
Modelová řada sportstyle
Zorníky s UV filtrem, fotochromatické, polarizační
Typ zorníku Uvex Variomatic,Uvex ColorVision
Katalogové číslo SS803RVCV-2206
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Uvex Sportstyle 803 Small Race VM jsou cyklitstické sluneční brýle vhodné pro menší obličeje se samozatmavovacími skly a bezrámečkovým designem a technologií Colorvision pro maximální kontrast a zářivé barvy. Brýle se nezamlžují, poskytují maximální kontrast a chrání proti větru.
Bezrámová konstrukce brýlí zajistí nerušený pohled při jízdě na kole. nbsp Brýle mají integrované odvětrávání, které slouží proti zamlžování.
Technologie Colorvision zaručuje maximální kontrast a zářivé barvy. Vyšší hnědo-zelený kontrast skel outdoor-mountain biking zlepšuje vnímání hloubky terénu např. zvyšuje kontrast mezi cestou a zeleným okolím až o 45%.
Fotochromatická skla mají přidanou zrcadlovou vrstvu Litemirror, a díky úpravě Easy to clean je lze snadno udržovat čisté. Nastavitelný měkký nosník, měkké straničky a přímé ventilační otvory poslouží pro maximální pohodlí při jízdě.

Hlavní přednosti:

  • 100 % UVA, UVB, UVC ochrana
  • SKLA : variotronic®, supravision®, Easy to clean
  • Ventilační otvory, za studena tvarovatelné měkké straničky, nastavitelný měkký nosník

Technologie:

Lite Mirror
Sofistikovaná zrcadlová technologie, která kombinuje módní vzhled a funkci. Na sklech je naneseno více než 18 vrstev, které vypadají trendově a dodávají maximální ochranu proti infra paprskům. Nebezpečné záření je odráženo pryč od oka. Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrém= ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

Supravision
Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu. u světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

Easy to Clean
Extrémně jednoduché čištění zorníků.

ColorVision - skla s integrovaným barevným a kontrastním filtrem Vám nabízejí nezaměnitelný pohled. Brilantní kontrast a živé barvy.

O značce Uvex