Sluneční brýle Uvex Sportstyle 802 Small Vario - purple pink mat

Brýle Uvex Sportstyle 802 Small Vario jsou velmi vyhledávaným modelem díky svému sportovnímu vzhledu, samozabarvovacím čočkám, flexibilním straničkám a nastavitelným nosníkům. Brýle jsou vhodné pro menší obličeje. Více

2 499 Kč
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo UVBRSS802SMV-3301

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2019
Barva obrouček růžová
Zorníky s UV filtrem, barevné, čiré
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Brýle Uvex Sportstyle 802 Small Vario jsou velmi vyhledávaným modelem díky svému sportovnímu vzhledu, samozabarvovacím čočkám, flexibilním straničkám a nastavitelným nosníkům. Typ Small je vhodný pro menší obličeje.

Brýle mají samozabarvovací čočky, které se automaticky přizpůsobí, za všech světelných podmínek díky technologii UVEX VARIOMATIC. Decentrované čočky a 100% UV ochrana poskytuje perfektní vidění bez zkreslení. Dokonalá ventilace zajistí nezamlžené brýle.

Hlavní přednosti:

  • 100 % UVA, UVB, UVC ochrana
  • SKLA : variomatic®, supravision®, Easy to clean
  • Měkčené nožičky a nosníky pro maximální pohodlí a optimální usazení.

Technologie:

Variomatic
Automatické tónování čočky. Skla s Variomatic technologií automaticky reagují na každou světelnou situaci a změnu. Samozabarvovací čočky dávkují stínování ve třech úrovních ochrany (S1 až S3) v závislosti na světelných podmínkách. Samozřejme, že jako všechny Uvex brýle, poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Supravision
Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex