Sluneční brýle Uvex Sportstyle 802 Small Vario - purple pink mat

Brýle Uvex Sportstyle 802 Small Vario jsou velmi vyhledávaným modelem díky svému sportovnímu vzhledu, samozabarvovacím čočkám, flexibilním straničkám a nastavitelným nosníkům. Brýle jsou vhodné pro menší obličeje. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo UVBRSS802SMV-3301

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2019
Barva obrouček růžová
Zorníky s UV filtrem, barevné, čiré
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Brýle Uvex Sportstyle 802 Small Vario jsou velmi vyhledávaným modelem díky svému sportovnímu vzhledu, samozabarvovacím čočkám, flexibilním straničkám a nastavitelným nosníkům. Typ Small je vhodný pro menší obličeje.

Brýle mají samozabarvovací čočky, které se automaticky přizpůsobí, za všech světelných podmínek díky technologii UVEX VARIOMATIC. Decentrované čočky a 100% UV ochrana poskytuje perfektní vidění bez zkreslení. Dokonalá ventilace zajistí nezamlžené brýle.

Hlavní přednosti:

  • 100 % UVA, UVB, UVC ochrana
  • SKLA : variomatic®, supravision®, Easy to clean
  • Měkčené nožičky a nosníky pro maximální pohodlí a optimální usazení.

Technologie:

Variomatic
Automatické tónování čočky. Skla s Variomatic technologií automaticky reagují na každou světelnou situaci a změnu. Samozabarvovací čočky dávkují stínování ve třech úrovních ochrany (S1 až S3) v závislosti na světelných podmínkách. Samozřejme, že jako všechny Uvex brýle, poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Supravision
Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex