Sluneční brýle Uvex Sportstyle 231 - blue/grey mat

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 se velkými zrcadlovými zorníky pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Více

2 999 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické
Katalogové číslo UVBRSS231-4516

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva zorníků šedá, modrá
Sezóna 2021
Modelová řada sportstyle
Zorníky s UV filtrem, zrcadlové
Katalogové číslo UVBRSS231-4516
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 se velkými zrcadlovými zorníky pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Jsou vybaveny technologií Supravision proti zamlžování.

Hlavní přednosti

 • Technologie Supravision
 • 100% UVA, UVB, UVC ochrana.
 • Měkčené nožičky vetší pohodlí.
 • Širší zorné pole

Technologie:

  Supravision
  Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

  UV ochrana
  Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex