Sluneční brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 V - black matt/litemirror red

  • −20 %

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 P se velkým XXL zrcadlovým zorníkem pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Jsou vybaveny technologií Supravision proti zamlžování a technologií Polavision pro maximální vidění bez oslnění a nulového odrazu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Varianta se zorníky variomatic® Litemirror red, Cat. 1-3, p Více

3 599 Kč
Ušetříte: 900 Kč 4 499 Kč (sleva 20%) Transparentní cena
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské, unisex
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo S533028-2203

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva černá
Barva zorníků červená
Sezóna 2023
Barva obrouček černá
Modelová řada sportstyle
Kategorie zorníku S1, S2, S3
Zorníky s UV filtrem, zrcadlové
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Typ zorníku Uvex Supravision, Uvex Variomatic
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 P s velkým XXL zrcadlovým zorníkem pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Jsou vybaveny technologií Supravision proti zamlžování a technologií Polavision pro maximální vidění bez oslnění a nulového odrazu.

Hlavní přednosti

  • Technologie Supravision
  • Technologie Polavision
  • 100% UVA, UVB, UVC ochrana.
  • Měkčené nožičky vetší pohodlí.
  • Širší zorné pole

Technologie:

Supravision
Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

Polavision
Spolehlivá ochrana proti odrazům a oslnění: čočky polavision® absorbují rozptýlené světlo a chrání oči před namáháním. Polavision® eliminuje rušivé odrazy a přeměňuje oslnění na příjemné světlo.

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

Zorníky:
variomatic® Litemirror red, Cat. 1-3, propustnost světla VLT: 9-78%, vhodné do různých světelných podmínek.

O značce Uvex

Uvex je německá značka lyžařských brýlí, helem a chráničů páteře Uvex. Její produkty patří k absolutní špičce na trhu. Značka vždy kladla velký důraz na inovace a jako jedna z prvních přišla s anti-fog či dvojitými zorníky u lyžařských brýlí.