Sluneční brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 Set - white black matt/mirror silver + clear

  • −20 %

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 Set se velkým XXL zrcadlovým zorníkem pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Varianta se zorníky mirror silver, Cat. 2, propustnost světla VLT: 18-43%, vhodné do polojasného počasí, plus zorník Clear VLT= 80-100% - Cat. 0, vhodný do horších světelných podmínek. Více

2 799 Kč
Ušetříte: 700 Kč 3 499 Kč (sleva 20%) Transparentní cena
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské, unisex
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo S533027-8216

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva černá, bílá
Barva zorníků stříbrná
Sezóna 2023
Barva obrouček černá, bílá
Modelová řada sportstyle
Kategorie zorníku S2, S0
Zorníky s UV filtrem, čiré, zrcadlové
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Typ zorníku Uvex Supravision
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 Set s velkým XXL zrcadlovým zorníkem pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Jsou vybaveny technologií Supravision proti zamlžování.

Hlavní přednosti

  • Technologie Supravision
  • 100% UVA, UVB, UVC ochrana.
  • Měkčené nožičky vetší pohodlí.
  • Širší zorné pole
  • navíc čirý náhradní zorník

Technologie:

Supravision
Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

Zorníky:

  • Mirror Silver, Cat. 2, propustnost světla VLT: 18-43%, vhodné do polojasného počasí

  • Clear VLT= 80-100% - Cat. 0, vhodný do horších světelných podmínek

O značce Uvex

Uvex je německá značka lyžařských brýlí, helem a chráničů páteře Uvex. Její produkty patří k absolutní špičce na trhu. Značka vždy kladla velký důraz na inovace a jako jedna z prvních přišla s anti-fog či dvojitými zorníky u lyžařských brýlí.