Sluneční brýle Uvex Sportstyle 231 2.0- rhino deep space matt/mirror blue

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 se velkým XXL zrcadlovým zorníkem pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Varianta se zorníky mirror blue, Cat. 2, propustnost světla VLT: 18-43%, vhodné do polojasného počasí. Více

2 999 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo S533026-5416

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva šedá
Barva zorníků modrá
Sezóna 2024
Barva obrouček šedá
Modelová řada sportstyle
Kategorie zorníku S2
Zorníky s UV filtrem, zrcadlové, antifog
Nastavitelnost stavitelný nosník, vyměnitelné zorníky
Váha brýlí 31,6 g
Typ zorníku Uvex Supravision
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 s velkým XXL zrcadlovým zorníkem pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Jsou vybaveny technologií Supravision proti zamlžování.

Hlavní přednosti

  • Technologie Supravision
  • 100% UVA, UVB, UVC ochrana.
  • Měkčené nožičky vetší pohodlí.
  • Širší zorné pole

Technologie:

Supravision
Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

Zorníky:

  • Mirror Blue, Cat. 2, propustnost světla VLT: 18-43%, vhodné do polojasného počasí.

O značce Uvex

Uvex je německá značka lyžařských brýlí, helem a chráničů páteře Uvex. Její produkty patří k absolutní špičce na trhu. Značka vždy kladla velký důraz na inovace a jako jedna z prvních přišla s anti-fog či dvojitými zorníky u lyžařských brýlí.