Sluneční brýle Uvex Sportstyle 228 - black/mint mat

Univerzální sportovní sluneční brýle Uvex Sportstyle 228 mají 100% UV ochranu. Měkké, nastavitelné polštářky nosu a špičky straniček zajišťují bezpečné uchycení a zvyšují úroveň pohodlí. Skla brýlí s technologií Supravision® a Easy clean chrání oči před slunečním zářením a zamlžováním. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické
Katalogové číslo UVBRSS228-2716

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva zorníků černá, zelená
Sezóna 2021
Modelová řada sportstyle
Zorníky s UV filtrem, zrcadlové
Katalogové číslo UVBRSS228-2716
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Univerzální sportovní sluneční brýle Uvex Sportstyle 228 mají 100% UV ochranu. Měkké, nastavitelné polštářky nosu a špičky straniček zajišťují bezpečné uchycení a zvyšují úroveň pohodlí. Skla brýlí s technologií Supravision® a Easy clean chrání oči před slunečním zářením a zamlžováním.

Hlavní přednosti

 • Technologie Supravision®
 • Technologie Easy clean
 • 100% UVA, UVB, UVC ochrana
 • Měkčené nožičky vetší pohodlí

Technologie:

  Supravision
  Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

  UV ochrana
  Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex