Sluneční brýle Uvex Sportstyle 224 CV - white

Dokonalé univerzální sportovní brýle. Uvex sportstyle 224 se zorníky Colorvision dodávají nový rozměr pohledu na svět při cyklistice, běhu či v horských výšlapech. Více

2 499 Kč

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo UVBRSS224CV-8896

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2019
Zorníky s UV filtrem, barevné, čiré
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Barva obrouček bílá
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Dokonalé univerzální sportovní brýle. Uvex sportstyle 224 se zorníky Colorvision dodávají nový rozměr pohledu na svět při cyklistice, běhu či v horských výšlapech.
Skla mají 100% UV ochranu. Praktické poloobruby brýlí Uvex Sporstyle 224 z nich dělají ideálního multisportovního parťáka. Díky přizpůsobitelným nosníkům sedí brýle pohodlně na každém obličeji.

Hlavní přednosti:
- 100% UVA, UVB, UVC ochrana
- Přizpůsobitelné nosníky pro optimální usazení
- Možnost připnutí optické vložky

Technologie:

Lite Mirror Sofistikovaná zrcadlová technologie, která kombinuje módní vzhled a funkci. Na sklech je naneseno více než 18 vrstev, které vypadají trendově a dodávají maximální ochranu proti infra paprskům. Nebezpečné záření je odráženo pryč od oka. Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex

ColorVision Skla s integrovaným barevným a kontrastním filtrem Vám nabízejí nezaměnitelný pohled. Brilantní kontrast a živé barvy.

UV ochrana Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrém= ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex