Sluneční brýle Uvex Sportstyle 224 CV - white

  • −30 %

Dokonalé univerzální sportovní brýle. Uvex sportstyle 224 se zorníky Colorvision dodávají nový rozměr pohledu na svět při cyklistice, běhu či v horských výšlapech. Více

1 749 Kč
Ušetříte: 750 Kč 2 499 Kč (sleva 30%)
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 65 Kč. Při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo UVBRSS224CV-8896

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2019
Barva obrouček bílá
Zorníky s UV filtrem, čiré
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Dokonalé univerzální sportovní brýle. Uvex sportstyle 224 se zorníky Colorvision dodávají nový rozměr pohledu na svět při cyklistice, běhu či v horských výšlapech.
Skla mají 100% UV ochranu. Praktické poloobruby brýlí Uvex Sporstyle 224 z nich dělají ideálního multisportovního parťáka. Díky přizpůsobitelným nosníkům sedí brýle pohodlně na každém obličeji.

Hlavní přednosti:
- 100% UVA, UVB, UVC ochrana
- Přizpůsobitelné nosníky pro optimální usazení
- Možnost připnutí optické vložky

Technologie:

Lite Mirror Sofistikovaná zrcadlová technologie, která kombinuje módní vzhled a funkci. Na sklech je naneseno více než 18 vrstev, které vypadají trendově a dodávají maximální ochranu proti infra paprskům. Nebezpečné záření je odráženo pryč od oka. Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex

ColorVision Skla s integrovaným barevným a kontrastním filtrem Vám nabízejí nezaměnitelný pohled. Brilantní kontrast a živé barvy.

UV ochrana Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrém= ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex