Sluneční brýle Rudy Project Tralyx Graphene - graphene black/impactX photochromic 2black

Špičkové cyklistické brýle Tralyx Graphene s nově navrženou konstrukcí PowerFlow a fotochromatickým sklem Photo 2 Black. Ty to brýle jsou vyrobeny z revolučního materiálu Grafen, který je lehčí než uhlík a několikanásobně tvrdší. Více

5 999 Kč

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Určení pánské, dámské
Značka Rudy Project
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo SP397393-0000

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2020
Barva obrouček černá
Modelová řada Tralyx
Zorníky s UV filtrem, fotochromatické
Nastavitelnost stavitelný nosník, stavitelné stranice, vyměnitelné zorníky
Materiál zorníků ImpactX
Nastavitelný nosník ano
Nastavitelné bočnice ano
Váha brýlí 28 g
Možnost výměny zorníků ano
Typ zorníku ImpactX Photochromic lens
Katalogové číslo SP397393-0000
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Špičkové cyklistické brýle Tralyx Graphene s nově navrženou konstrukcí PowerFlow a fotochromatickým sklem Photo 2 Black. Ty to brýle jsou vyrobeny z revolučního materiálu Grafen, který je lehčí než uhlík a několikanásobně tvrdší. 

Nový model brýlí Rudy Project Tralyx™ Graphene redefinuje vrcholovou nabídku špičkových cyklistických brýlí. Se svým zcela novým balíčkem geometrie usazení, unikátním a silným dynamickým designem.

Zorníky:

 • Materiál čoček - ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál, vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy(minimalizuje zranění při případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny tak složitým výrobním procesem, že jsou více odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!
 • Filtr Cat. - 1 - 3
 • Světelná propustnost - 74% - 9%
 • Údržba čoček - čočky umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte čočky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
 • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

Hlavní přednosti a technologie:

 • Nastavitelné stranice: Vytvoří plně přizpůsobené padnutí brýlí a dokonalou přilnavost. Jednoduše použijete mírný tlak na úpravu tvaru.
 • Materiál Graphnene, který je lehčí než uhlík a několikanásobně tvrdší
 • Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí úpravu pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení.
 • T-LOCK: Měkké, termoplastické prvky jsou mechanicky namontovány a mohou být nahrazeny pomocí nového systému T-Lock ™ pro individuální vzhled.
 • Quick Change: Vyměňujte čočky podle světelných podmínek. Systém Quick Change umožňuje rychlou výměnu náhradních barevných filtrů.
 • Lens Shapes: Snaha o dokonalé přizpůsobení byla vždy charakteristickým rysem brýlí Rudy Project. Nové tvary čoček jasně dokazují tento pokračující proces. V nabídce jsou SX a XL velikosti, aby každý mohl optimálně nastavit usazení brýlí a zlepšit tak viditelnost brýlí.
 • PowerFlow: Zcela nový ventilační systém který poskytuje bezkonkurenční odvod tepla. Otvory byly vědecky umístěny pro zvýšení proudění vzduchu při zachování maximální aerodynamiky.
 • Ultralight: Extrémní lehkost brýlí Rudy Project je výsledkem použití kombinace revolučních materiálů.

O značce Rudy Project