Sluneční brýle Rudy Project Tralyx - fire red gloss/impactX photochromic 2black

Špičkové cyklistické brýle Rudy Project Tralyx, které jsou s nově navrženou konstrukcí PowerFlow a fotochromatickým sklem Photo 2 Black vhodné pro všechny světelné podmínky. Materiál čoček ImpactX je odolný polotuhý materiál speciálně navržený pro Rudy Project. Více

5 750 Kč

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Určení pánské, dámské
Značka Rudy Project
Kategorie multisport, cyklistické
Katalogové číslo SP397345-0000

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2020
Barva obrouček černá, červená
Modelová řada Tralyx
Zorníky s UV filtrem, fotochromatické
Nastavitelnost stavitelný nosník, stavitelné stranice, vyměnitelné zorníky
Materiál zorníků ImpactX
Nastavitelné bočnice ano
Váha brýlí 28 g
Možnost výměny zorníků ano
Typ zorníku ImpactX Photochromic lens
Katalogové číslo SP397345-0000
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Špičkové cyklistické brýle Rudy Project Tralyx, které jsou s nově navrženou konstrukcí PowerFlow a fotochromatickým sklem Photo 2 Black vhodné pro všechny světelné podmínky. Materiál čoček ImpactX je odolný polotuhý materiál speciálně navržený pro Rudy Project. 

Technické parametry:

 • Nastavitelné stranice: Vytvoří plně přizpůsobené nastavení a dokonalou přilnavost. Jednoduše použijete mírný tlak na úpravu tvaru.
 • Grilamid Frame: Rudy Project používá rámeček Grilamid®, je odolný proti nárazu a hypoalergenní, vysoce kvalitní, oblíbený pro svou stabilitu, pružnost a trvanlivost.
 • Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí výjimečný fit pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení.
 • T-LOCK: Měkké, termoplastické prvky jsou mechanicky namontovány a mohou být nahrazeny pomocí nového systému T-Lock ™ pro maximální individuální a exkluzivní vzhled.
 • Rychlovýměnný systém: Změňte čočky podle jakýkoliv světelných podmínek. Systém Quick Change umožňuje zvolit velikost čoček, které vám vyhovuje lépe. A to zaručuje perfektní vedení světla, protože lze připojit různé druhy čoček v závislosti na povětrnostních podmínkách.
 • Lens Shapes: Snaha o dokonalé přizpůsobení byla vždy charakteristickým rysem našich brýlí. Nové tvary čoček jasně ukazují tento pokračující proces. Nabízíme SX a XL velikosti, aby se vešly různé tvary obličeje a zajistila vám optimální viditelnost a usazení brýlí.
 • PowerFlow: Zcela nový ventilační systém vám poskytuje bezkonkurenční odvod tepla. Otvory byly vědecky začleněny v průběhu celého podvozku pro zvýšení proudění vzduchu při zachování maximální aerodynamiky a bez rušivého vidění.
 • Ultralight: Extrémní lehkost našich výrobků je výsledkem kombinace moderního designu a technologie a revoluční, exkluzivních materiálů.
 • Bezpečnost: Rudy Project je předním jménem v oblasti výzkumu a vývoje. Jsme odhodláni poskytovat vynikající bezpečnost prostřednictvím integrovaných závěsů a měkké, termoplastické elastomery, které zabraňují zranění v případě pádu, nárazu a kolizí.

Zorníky:

 • Materiál čoček - ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy(minimalizuje zranění pri případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny tak složitým výrobním procesem, že jsou více odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!
 • Filtr Cat. - 1 - 3
 • Světelná propustnost - 74% - 9%
 • Údržba čoček - čočky umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte čočky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
 • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek.

O značce Rudy Project