Sluneční brýle Rudy Project Spinshield - black mat/Rp Optics Multilaser Red

Sluneční brýle Rudy Project Spinshield nabízí široký zorný úhel a módní vzhled inspirovaný 80.léty. Zorníky kategorie S3 vhodné do jasných slunečních podmínek. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Rudy Project
Kategorie multisport
Katalogové číslo SP723806-0002

Technické parametry

Barva zorníků červená
Sezóna 2021
Barva obrouček černá
Modelová řada Spinshield
Kategorie zorníku S3
Zorníky s UV filtrem
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Možnost výměny zorníků ano
Typ zorníku RP optics
Katalogové číslo SP723806-0002
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Model brýlí Spinshield od Rudy Project, spojuje funkční technická řešení se stylovým designem. Oku a jeho citlivému okolí nabízí dokonalou ochranu před úrazem a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Široká skla, zasazená do obrouček, jsou zakřivena podle tvaru tváře.
S modelem Spinshield získáte široký zorný úhel.Koncovky nožiček mají s technologií Pro-Fit plně ergonomický tvar. Moderně pojatý styl modelu Spinshield je ozdoben proužkem, odvolávajícím se ke klasice z roku 1986 a dalšími na první pohled nenápadnými detaily, odvolávajícími se na dlouholeté dědictví značky. Na bocích nalezneme zpevňující kovové prvky.

Zorník:

  • RP Optics Multilaser Red- kategorie S3, VLT 16,2%: vhodný do jasných slunečních podmínek.
  • Hlavní přednosti a technologie:

  • Panorama Flat lens: Cylindrická čočka Spinshield Deep Horizon poskytuje maximální krytí a přitom výrazný módní vzhled.
  • Ergo Grip Nosepad and Temple Tips: Gumové zakončení a integrované nosní vycpávky zajišťují stabilní a pohodlné uchycení, zatímco geometrie chráničů Pro-Fit je navržena tak, aby poskytovala pohodlné a přirozené ergonomické uchycení bez nepříjemného tlaku na oblast uší.
  • O značce Rudy Project