Sluneční brýle Rudy Project Fotonyk - white gloss/impactX photochromic 2black

Model Fotonyk je jedním z nejnovějších modelů značky Rudy Project. Jedná se o sportovní brýle, které jsou vhodné na jakýkoli druh sportu. Tyto brýle mají odnímatelné gumové vsadky - “bumpers”, které můžete měnit dle barev a nebo je nemusíte mít vůbec. Fotochromatické skla jsou vhodné do všech podmínek. Více

3 870 Kč

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Rudy Project
Kategorie multisport, cyklistické
Katalogové číslo SP457369-0000

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2020
Barva obrouček černá, šedá
Modelová řada Fotonyk
Zorníky s UV filtrem, fotochromatické
Nastavitelnost stavitelný nosník, stavitelné stranice, vyměnitelné zorníky
Materiál zorníků ImpactX
Váha brýlí 27,5 g
Možnost výměny zorníků ano
Typ zorníku ImpactX Photochromic lens
Katalogové číslo SP457369-0000
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Model Fotonyk je jedním z nejnovějších modelů značky Rudy Project. Jedná se o sportovní brýle, které jsou vhodné na jakýkoli druh sportu. Tyto brýle mají odnímatelné gumové vsadky - “bumpers”, které můžete měnit dle barev a nebo je nemusíte mít vůbec. Fotochromatické skla jsou vhodné do všech podmínek.

Zorníky:

  • Materiál čoček - ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy(minimalizuje zranění pri případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny tak složitým výrobním procesem, že jsou více odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!
  • Filtr Cat. - 1 - 3
  • Světelná propustnost - 74% - 9%
  • Údržba čoček - čočky umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte čočky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
  • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!

Hlavní přednosti a technologie:

  • Nastavitelné stranice: Vytvoří plně přizpůsobené padnutí brýlí a dokonalou přilnavost. Jednoduše použijete mírný tlak na úpravu tvaru.
  • Grilamid Frame: Rudy Project používá rámeček Grilamid®, který je odolný proti nárazu a hypoalergenní, vysoce kvalitní, oblíbený pro svou stabilitu, pružnost a trvanlivost.
  • Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí úpravu pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení
  • Ultralight: • Extrémní lehkost brýlí Rudy Project je výsledkem použití kombinace revolučních materiálů.

O značce Rudy Project