Sluneční brýle Oakley Radar EV Path - Space Dust / Prizm Snow Sapphire

Model Radar EV vychází z klasických brýlí Radar se zvětšeným zorným polem v horní části. Brýle jsou vybaveny pružným rámečkem O Matter®, který má kontaktní místa na nose a za ušima z hydrofobního materiálu zajišťujícího dokonalé a pohodlné usazení. Skla Prizm Snow Sapphire propustí 13 % světla a jsou tak ideální do jasného slunečného počasí. Více

6 084 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Určení pánské, dámské
Značka Oakley
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo OO9208-D738

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva brýlí červená, zelená
Barva zorníků modrá
Sezóna 2021/22
Barva obrouček červená, zelená
Modelová řada Radar
Zorníky s UV filtrem
Typ zorníku PRIZM
Velikost brýlí uni
Velikost uni

Popis produktu

Sluneční brýle Oakley Radar EV Path - Space Dust / Prizm Snow Sapphire vycházejí z klasických brýlí Oakley Radar se zvětšeným zorným polem v horní části. Brýle jsou vybaveny pružným rámečkem O Matter®, který má kontaktní místa na nose a za ušima z hydrofobního materiálu zajišťujícího dokonalé a pohodlné usazení. Skla jsou vybavena technologií HDO a odvětraná proti zamlžování. Brýle patří do limitované edice Unity Collection.

Edice Unity Collection je inspirovaná generací sportovců a sportovkyň, kteří svými výkony posouvali hranice svých disciplín. Oakley je chce tímto oslavit a zároveň vyzdvyhnout jejich jedinečnost i týmového ducha. Barvená vlákna na brýlích mají upomínat na individuální cestu za snem jednoho každého člověka.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Technologie HDO
 • Technologie PRIZM
 • Odolný materiál obrouček O Matter®
 • 100% ochrana před všemi složky UV záření
 • Součástí balení je látkový obal, který slouží i jako hadřík na čočky

Konkrétní typ skel:

 • Typ: Prizm Snow Sapphire
 • Propustnost: 13%
 • Kategorie ochrany : 3
 • Vhodné do intenzivního světla

Více o technologii PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

 • vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat
 • zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět
 • optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli
 • zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.

O značce Oakley

Americký výrobce špičkových lyžařských a sportovních brýlí.