Sluneční brýle Oakley Kato - white/Prizm road

Sluneční brýle Oakley Kato poskytují optimalizované pokrytí očí a širší zorné pole. Konstrukce nastavitelného sklonu čočky umožňuje přizpůsobení více obličejům. Varianta se zorníkem Prizm Road, VLT = 20 %, kat. 2, vhodným do středně intenzivního světla. Více

7 781 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Určení pánské, dámské
Značka Oakley
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo OO9455M-2749

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva zorníků růžová
Sezóna 2024
Barva rámečku bílá
Barva obrouček bílá
Modelová řada Kato
Kategorie zorníku S2
Zorníky s UV filtrem
Nastavitelnost stavitelný nosník, vyměnitelné zorníky
Ostatní Skla odolná proti nárazu a rozbití, technologie Prizm
Typ zorníku Prizm Road
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Sluneční brýle Oakley Kato mají progresivní design, navržený tak, aby čočky seděly co nejblíže obličeji a poskytovaly optimalizované pokrytí očí, širší zorné pole a ochranu proti nárazu. Inovativní konstrukce nastavitelného sklonu čočky Adjustable Rake umožňuje optimální kontakt s nosem a tvářemi. Brýle se díky tomu lépe přizpůsobí více obličejům.
Varianta se zorníkem Prizm Road, VLT = 20 %, kat. 2, vhodným do středně intenzivního světla. Zorníky jsou vysoce odolné vůči nárazu i tlaku, což je ověřeno testováním
Rámeček je vyroben z odolného, pružného a lehkého materiálu O-Matter. Pohodlné nosníky Unobtainium nekloužou, ani když jsou mokré. Plná ochrana před UV zářením (UVA / UVB / UVC) je samozřejmostí.

Hlavní přednosti a parametry:

 • DISRUPTIVE DESIGN - Oakley Kato mají progresivní design, navržený tak, aby čočky seděly co nejblíže obličeji a poskytovaly optimalizované pokrytí, širší zorné pole a ochranu proti nárazu.
 • ADJUSTABLE RAKE - inovativní konstrukce nastavitelného sklonu čočky umožňuje optimální kontakt s nosem a tvářemi. Brýle se díky tomu lépe přizpůsobí více obličejům.
 • Čočky Prizm - revoluce v optice skel, za kterou stojí 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail v široké škále světelných podmínek.
 • Nosníky Unobtainium, které nekloužou, ani když jsou mokré
 • 100 % ochrana před UV zářením (UVA / UVB / UVC)
 • Čočky značky Oakley jsou vysoce odolné vůči nárazu i tlaku, což je ověřeno testováním

Zorník

 • Typ: Prizm Road
 • Propustnost (VLT): 20 %
 • Kategorie ochrany: 2
 • Barva zorníku: růžová
 • vhodným do středně intenzivního světla

Více o technologii Prizm

Oakley Prizm je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley Prizm spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

 • vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat
 • zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět
 • optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli
 • zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie Prizm funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.

O značce Oakley

Americký výrobce špičkových lyžařských a sportovních brýlí.