Sluneční brýle Oakley Encoder Squared - matt carbon / Prizm Black

Sluneční brýle Encoder Squared představují odvážný futuristický tvar zorníku i odvětrávacího otvoru, ze kterých čiší seriózní výkon a síla individuality. Varianta se zorníkem Prizm Sapphire, kategorie S3, VLT: 12%, vhodným do slunečného počasí. Více

7 106 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Značka Oakley
Katalogové číslo OO9412-8498

Technické parametry

Sezóna 2023/24
Velikost uni

Popis produktu

Sluneční brýle Encoder Squared představují odvážný futuristický tvar zorníku i odvětrávacího otvoru, ze kterých čiší seriózní výkon a síla individuality.

Radikální design Encoder™ Squared vytváří jedinečné sluneční brýle, které vyjádří vaši individualitu bez ohledu na to, kde a kdy je nosíte.

Kontaktní body z materálu Unobtainium® zajistí, že vám brýle nesklouznou ani když se zpotíte při intenzivní aktivitě.

Technologie Prizm™ Lens Technology nabízí bezkonkurenční barvy a kontrast.

Revoluční design zorníku nazvaný PhysioMorphic™ Geometry umožňuje využití progresivního a výrazného designu, který co nejblíže kopíruje tvar vašeho obličeje a poskytuje tak optimalizované krytí, širší zorné pole a ochranu proti nárazu.

Nožičky z lehkého a odolného materiálu O-Matter™ byly navrženy tak, aby byly nízkoprofilové a seděly s čepicemi a helmami.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Hydrofobní povrch zorníku odpuzuje vlhkost a nečistoty
 • Zorníky s technologií PRIZM
 • Odolný a lehký materiál nízkoprofilového rámečku O-Matter
 • Kontaktní body z protiskluzového materiálu Unobtanium
 • 100% ochrana před všemi složkami UV záření ( UVA/UVB/UVC )

Zorník:

 • Typ: Prizm Black
 • Propustnost světla (VLT): 11%
 • Kategorie: S3
 • Vhodný do slunečného počasí

Více o technologii PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každý zorník je navržen tak, aby filtroval specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

 • vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat
 • zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět
 • optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaným do zorníků při výrobě, filtruje zorník Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které chcete a potřebujete vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.

O značce Oakley

Americký výrobce špičkových lyžařských a sportovních brýlí.