Sluneční brýle Oakley Encoder - matte cyan/blue colorshift / Prizm Sapphire

Oakley Encoder jsou mimořádě lehké a pevné sportovní brýle se širokým zorným polem. Varianta se zorníkem Prizm Sapphire, VLT = 12 %, kat. S3, vhodným do jasného počasí. Více

7 106 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Určení pánské, dámské
Značka Oakley
Kategorie multisport, volný čas, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo OO9471-2236

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva zorníků modrá
Sezóna 2024
Barva rámečku modrá
Barva obrouček modrá
Modelová řada Encoder
Kategorie zorníku S3
Zorníky s UV filtrem
Nastavitelnost stavitelný nosník
Ostatní Skla odolná proti nárazu a rozbití, technologie Prizm
Typ zorníku PRIZM Sapphire
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Oakley Encoder jsou mimořádě lehké a pevné sportovní brýle. Maximálně široké zorné pole brýle předurčuje pro použití při náročných sportech, kde rozhoduje prostorné a čisté vidění.

Zorníky jsou vybaveny technologií High Definition Optics (HDO), díky které brýle Oakley splňují a předčí testovací normy American National Standards Institute pro optickou čirost, vizuální věrnost a odolnost proti nárazům.

Zorníky Prizm poskytují bezprecedentní kontrolu propustnosti světla, přesného naladění a zvýraznění žádoucích barev a zvýšení kontrastu.

Brýle jsou vybaveny pružným rámečkem z materiálu O Matter®, který má kontaktní místa na nose a za ušima z hydrofobního materiálu Unobtanium zajišťujícího dokonalé a pohodlné usazení i na mokrém povrchu.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Absence spodního rámečku poskytuje širší zorné pole
 • Technologie zorníku HDO
 • Technologie zorníku PRIZM
 • 100% ochrana před všemi složkami UV záření

Zorník:

 • Typ: Prizm Sapphire
 • Propustnost: 12%
 • Kategorie ochrany: S3
 • Vhodný do jasného počasí

Více o technologii PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každý zorník je navržen tak, aby filtroval specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

 • vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat
 • zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět
 • optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaným do zorníků při výrobě, filtruje zorník Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které chcete a potřebujete vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.

O značce Oakley

Americký výrobce špičkových lyžařských a sportovních brýlí.