Sluneční brýle Oakley Bxtr - retina burn/prizm road

BXTR vzdává hold Baxter Street, oblíbenému skate spotu v Los Angeles, kde je styl a autenticita vždy vystaveny, stejně jako tento rám. Rám z materiálu BiO-Matter™ na rostlinné bázi, poskytuje komfort a odolnost. Varianta se zorníkem Prizm Road, VLT = 20%, kat. 2, vhodným do jasného až polojasného počasí. Více

4 527 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Značka Oakley
Katalogové číslo OO9280-0639

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2023
Velikost uni

Popis produktu

BXTR vzdává hold Baxter Street, oblíbenému skate spotu v Los Angeles, kde je styl a autenticita vždy vystaveny, stejně jako tento rám. Rám z materiálu BiO-Matter™ na rostlinné bázi, poskytuje komfort a odolnost. Sportovní nosník Unobtainium byl navržena tak, aby pomáhal omezit houpání, zatímco gumičky na nožkách Unobtainium pomáhají zvýšit retenci s neklouzavým úchopem při aktivním pohybu. Za technologií čoček PRIZM se skrývá 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek. Varianta se zorníkem Prizm Road, VLT = 20%, kat. 2, vhodným do jasného až polojasného počasí.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Technologie HDO
 • Technologie PRIZM
 • 100% ochrana před všemi složky UV záření
 • Nosník s gumičkami z patentovaného materiálu Oakley Unobtainium® zvyšuje komfort a optický výkon i když se potíte.

Zorník:

 • Typ: Prizm Road
 • Propustnost: 20%
 • Kategorie ochrany: 2
 • Vhodné do jasného až polojasného počasí

Více o technologii PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

 • vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat
 • zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět
 • optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli
 • zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.

O značce Oakley

Americký výrobce špičkových lyžařských a sportovních brýlí.