Sluneční brýle Oakley Actuator - matte black/prizm black polarized

Oakley® Actuator, vyvinutý s ohledem pro příležitostné běžce, má univerzální kulatý tvar s většími čočkami pro optimální pokrytí. Nastavitelné postranice s drátěným jádrem a materiál rámu O Matter™ pomáhají poskytovat pohodlí. Varianta se zorníkem Prizm Black Polarized, VLT = 11 %, kat. 3, vhodným do jasného počasí. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Značka Oakley
Kategorie volný čas, městské, stylové
Katalogové číslo OO9250-0257

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva zorníků černá
Sezóna 2024
Barva rámečku černá
Barva obrouček černá
Modelová řada Actuato
Kategorie zorníku S3
Zorníky s UV filtrem
Velikost uni

Popis produktu

Oakley® Actuator, vyvinutý s ohledem pro příležitostné běžce, má univerzální kulatý tvar s většími čočkami pro optimální pokrytí. Nastavitelné postranice s drátěným jádrem a materiál rámu O Matter™ pomáhají poskytovat pohodlí a odolnost potřebnou všude tam, kde vás váš běh zavede. Sportovní nosník Unobtainium byl navržena tak, aby pomáhal omezit houpání, zatímco gumičky na nožkách Unobtainium pomáhají zvýšit retenci s neklouzavým úchopem při aktivním pohybu. Za technologií čoček PRIZM se skrývá 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek. Varianta se zorníkem Prizm Black Polarized, VLT = 11 %, kat. 3, vhodným do jasného počasí.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Technologie HDO
 • Technologie PRIZM
 • 100% ochrana před všemi složky UV záření
 • Nosník s gumičkami z patentovaného materiálu Oakley Unobtainium® zvyšuje komfort a optický výkon i když se potíte.
 • O Matter™ materiál pro výrobu obrub charakterizuje nízká hmotnost, vysoká odolnost a celodenní komfort pro lidi v pohybu.

Zorník:

 • Typ: Prizm Black Polarized
 • Propustnost: 11 %
 • Kategorie ochrany: 3
 • Vhodné do jasného počasí

Více o technologii PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

 • vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat
 • zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět
 • optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli
 • zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity.

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.

O značce Oakley

Americký výrobce špičkových lyžařských a sportovních brýlí.