Sluneční brýle Bollé Lightshifter - White Matte/Phantom Brown Red Cat

Bollé Lightshifter, odlehčená verze modelu Shifter, vyniká svým částečně bezrámovým stylem, který modelu dodává skvělý vzhled. Brýle jsou dokonale přizpůsobené pro cyklistiku, představují všechny technologie řady Shifter, tedy výstelky Thermogrip® a nastavitelný nosník pro stabilitu, S-Curved temple pro integraci do helmy a odvětrávaný zorník. Přirozená volba pro jezdce UCI Pro Cycling Team B&B Hotels p/b KTM. Varianta se zorníkem Phantom Brown Red Cat 2-3, VLT = 35-15 %, kat. 2-3, vhodným do ja Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Značka Bollé
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo BS020007

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva bílá
Barva brýlí bílá
Barva zorníků oranžová
Sezóna 2022
Barva rámečku bílá
Barva obrouček bílá
Modelová řada Lightshifter
Použití na kolo
Kategorie zorníku S 2-3
Zorníky s UV filtrem
Ostatní Nastavitelný nosník, Technologie Thermogrip, hydrofilní koncovky nožiček Thermogrip, odvětrávané čočky
Možnost dioptrického klipu ne
Nastavitelný nosník ano
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Bollé Lightshifter, odlehčená verze modelu Shifter, vyniká svým částečně bezrámovým stylem, který modelu dodává skvělý vzhled. Brýle jsou dokonale přizpůsobené pro cyklistiku, představuje všechny technologie řady Shifter, tedy výstelky Thermogrip® a nastavitelný nosník pro stabilitu, S-Curved temple pro integraci do helmy a odvětrávaný zorník. K dispozici jsou s Phantomem, naší nejlepší fotochromatickou čočkou pro fenomenální vidění, nebo s Volt+, naší revoluční vysoce kontrastní a polarizační čočkou. Přirozená volba pro jezdce UCI Pro Cycling Team B&B Hotels p/b KTM. Varianta se zorníkem Phantom Brown Red Cat 2-3, VLT = 35-15 %, kat. 2-3, vhodným do jasného a polojasného počasí, zatažena a slabé mlhy.

Technologie:

 • Volt+ - Volt+ od společnosti Bollé je vůbec první sluneční čočka vytvořená pomocí umělé inteligence. Společnost Bollé otestovala více než 20 milionů kombinací, aby vyvinula patentované řešení, které poskytuje bohatší barevný zážitek, než je v lidských silách. Volt+ nabízí o 30 % lepší barevné zvýraznění, které vám pomůže vidět barvy, které jste nikdy předtím nevnímali, při zachování vyvážení bílé. Kromě vylepšení všech barev nabízí Volt+ také vysoce kontrastní vidění, lepší vnímání hloubky a vysoce výkonnou polarizaci. K dispozici pouze u některých modelů.
 • Phantom+ - Phantom+je první fotochromatická čočka Bollé s fenomenální optickou čistotou. Přizpůsobí se jakýmkoli světelným podmínkám a zajistí přesnou ostrost vidění bez ohledu na počasí. Odstín čočky se mění podle světla od kat. 1 po kat. 3. Lepší vidění bez ohledu na podmínky. Phantom+ kombinuje všechny tři naše technologie a přidává čtvrtý další prvek: polarizaci. Polarizační čočky jsou dnes do značné míry uznávány pro své výhody, pokud jde o blokování parazitních odrazů světla. Proto nám přišlo správné přidat je k naší již tak bezkonkurenční technologii čoček a zlepšit její úroveň o další stupeň. Vybaveni čočkami Phantom+ budete připraveni na každé dobrodružství. K dispozici pouze u některých modelů.
 • Thermogrip® - Termoplastická pryž Thermogrip® je speciálně navržena tak, aby se při kontaktu s vodou a potem stala přilnavější. Vkládá se na strategická dotyková místa našich obrub, jako jsou spánky nebo nosník, a zajišťuje dokonalé usazení bez ohledu na intenzitu vaší aktivity.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Nastavitelný nosník
 • Snap panty
 • Technologie Thermogrip
 • Odvětrávaný zorník

Zorník:

 • Typ: Phantom Brown Red Cat 2-3
 • Propustnost (VLT): 35-15 %
 • Kategorie ochrany: 2-3
 • Vhodné do jasného a polojasného počasí, zatažena a slabé mlhy

O značce Bollé

Značka Bollé vyrábějící sluneční a lyžařské brýle a helmy má už více jak stoletou tradici. Za tu dobu se firma propracovala na jedno z čelních míst mezi výrobci sportovních brýlí.