Sluneční brýle Bollé Lightshifter - Black Matte / Phantom Clear Green Photochromic (S1-3)

Sluneční brýle Lightshifter vynikají svým poloobroučkovým stylem, který modelu dodává skvělý vzhled. Díky zakřiveným spánkům, odvětrávanému štítu a zorníkům Phantom se Lightshifter staly přirozenou volbou i pro profesionální jezdce. Se zorníkem Phantom Clear Green - kategorie S1–S3 Vlt 9-62% - vhodné do jasného slunečného počasí až do počasí se sníženou viditelností. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Značka Bollé
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo BS020006

Technické parametry

Barva zorníků zelená, čirá
Sezóna 2022
Barva obrouček černá
Modelová řada Lightshifter
Kategorie zorníku S1-S3
Zorníky s UV filtrem, fotochromatické
Ostatní Technologie Thermogrip, Odvětrávané čočky, Úprava proti zamlžování, Úrava proti poškrábání a nárazu, Oleo/Hydrofobní úprava
Možnost dioptrického klipu ne
Velikost uni

Popis produktu

Sluneční brýle Lightshifter vynikají svým poloobroučkovým stylem, který modelu dodává skvělý vzhled. Díky zakřiveným spánkům, odvětrávanému štítu a zorníkům Phantom se Lightshifter staly přirozenou volbou i pro profesionální jezdce.
Brýle obsahují to nejlepší z technologií firmy Bollé. Guma Thermogrip® na spáncích a nastavitelný nosník pro stabilitu, zakřivení na spáncích a odvětrávaný zorník. Fotochromatické zorníky Phantom nabízejí 100%ní UV ochranu, optickou čistotu a anti-fog technologii.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Úprava proti zamlžování
 • Úprava proti poškrábání a nárazu
 • Oleo/Hydrofobní úprava
 • Guma Thermogrip®
 • Kompatibilní s optickým klipem
 • Odvětrávaná čočka
 • S-zakřivené spánky

Skla:

 • Zorník: Phantom Clear Green
 • Barva: čirá/zelená
 • Kategorie: S1 - S3
 • Propustnost světla: 9-62% (vhodné do jasného slunečného počasí až do počasí se sníženou viditelností)

Technologie:

Bollé Volt+ jsou vůbec první čočky pro sluneční brýle vytvořené pomocí umělé inteligence. Společnost Bollé otestovala více než 20 milionů kombinací, aby vyvinula patentované řešení, které přináší bohatší barevný zážitek, než je v lidských silách. Volt+ nabízí o 30 % lepší barevné zvýraznění, které vám pomůže vidět barvy, které jste nikdy předtím nevnímali, při zachování vyvážení bílé. Kromě vylepšení všech barev nabízí Volt+ také vysoce kontrastní vidění, lepší vnímání hloubky a vysoce výkonnou polarizaci.

Phantom je první fotochromatická čočka Bollé s fenomenální optickou čistotou. Přizpůsobí se jakýmkoli světelným podmínkám a zajistí přesnou ostrost vidění bez ohledu na počasí. Odstín čočky se mění podle světla od kat. 1 po kat. 3. Lepší vidění bez ohledu na podmínky. Phantom+ kombinuje všechny tři technologie a přidává čtvrtý další prvek: polarizaci. Polarizační čočky jsou dnes do značné míry uznávány pro své výhody, pokud jde o blokování parazitních odrazů světla. Vybaveni čočkami Phantom+ budete připraveni na každé dobrodružství.

Termoplastická pryž Thermogrip® je speciálně vyvinutá tak, aby se při kontaktu s vodou a potem stala přilnavější. Vkládá se na strategická místa dotyku našich obrub, jako jsou spánky nebo nosník, a zajišťuje tak dokonalé přizpůsobení bez ohledu na intenzitu vaší aktivity.

O značce Bollé

Značka Bollé vyrábějící sluneční a lyžařské brýle a helmy má už více jak stoletou tradici. Za tu dobu se firma propracovala na jedno z čelních míst mezi výrobci sportovních brýlí.