Sluneční brýle Bollé Icarus - White Matte / Phantom Clear Green Photochromic (S1-3)

Ultralehké bezrámečkové sluneční brýle Icarus v sobě obsahují 24 gramů čistého výkonu. Skvělou stabilitu zajišťuje použití pryže Thermogrip® jak na zakřivených spáncích, tak na nosníku. Se zorníkem Phantom Clear Green - kategorie S1–S3 Vlt 9-62% - vhodné do jasného slunečného počasí až do počasí se sníženou viditelností. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Brýle pro náročné
Značka Bollé
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo BS016005

Technické parametry

Barva zorníků zelená, čirá
Sezóna 2022
Barva obrouček bílá
Modelová řada Icarus
Kategorie zorníku S1-S3
Zorníky s UV filtrem, fotochromatické
Ostatní Technologie Thermogrip, Odvětrávané čočky, Úprava proti zamlžování, Úrava proti poškrábání a nárazu, Oleo/Hydrofobní úprava
Možnost dioptrického klipu ne
Váha brýlí 24 g
Velikost uni

Popis produktu

p>Ultralehké bezrámečkové sluneční brýle Icarus v sobě obsahují 24 gramů čistého výkonu. Skvělou stabilitu zajišťuje použití pryže Thermogrip® jak na zakřivených spáncích, tak na nosníku. Fotochromatické zorníky Phantom nabízejí 100%ní UV ochranu, optickou čistotu a anti-fog technologii.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Úprava proti zamlžování
 • Úprava proti poškrábání a nárazu
 • Oleo/Hydrofobní úprava
 • Guma Thermogrip®
 • Kompatibilní s optickým klipem
 • S-zakřivené spánky
 • Hmotnost: 24 g

Skla:

 • Zorník: Phantom Clear Green
 • Barva: čirá/zelená
 • Kategorie: S1 - S3
 • Propustnost světla: 9-62% (vhodné do jasného slunečného počasí až do počasí se sníženou viditelností)

Technologie:

Bollé Volt+ jsou vůbec první čočky pro sluneční brýle vytvořené pomocí umělé inteligence. Společnost Bollé otestovala více než 20 milionů kombinací, aby vyvinula patentované řešení, které přináší bohatší barevný zážitek, než je v lidských silách. Volt+ nabízí o 30 % lepší barevné zvýraznění, které vám pomůže vidět barvy, které jste nikdy předtím nevnímali, při zachování vyvážení bílé. Kromě vylepšení všech barev nabízí Volt+ také vysoce kontrastní vidění, lepší vnímání hloubky a vysoce výkonnou polarizaci.

Phantom je první fotochromatická čočka Bollé s fenomenální optickou čistotou. Přizpůsobí se jakýmkoli světelným podmínkám a zajistí přesnou ostrost vidění bez ohledu na počasí. Odstín čočky se mění podle světla od kat. 1 po kat. 3. Lepší vidění bez ohledu na podmínky. Phantom+ kombinuje všechny tři technologie a přidává čtvrtý další prvek: polarizaci. Polarizační čočky jsou dnes do značné míry uznávány pro své výhody, pokud jde o blokování parazitních odrazů světla. Vybaveni čočkami Phantom+ budete připraveni na každé dobrodružství.

Termoplastická pryž Thermogrip® je speciálně vyvinutá tak, aby se při kontaktu s vodou a potem stala přilnavější. Vkládá se na strategická místa dotyku našich obrub, jako jsou spánky nebo nosník, a zajišťuje tak dokonalé přizpůsobení bez ohledu na intenzitu vaší aktivity.

O značce Bollé

Značka Bollé vyrábějící sluneční a lyžařské brýle a helmy má už více jak stoletou tradici. Za tu dobu se firma propracovala na jedno z čelních míst mezi výrobci sportovních brýlí.