Skratch Labs Energy Chews Fruit Drop – Borůvka

Skratch Labs Energy Chews jsou vynikající alternativou k energenitckým gelům. Jsou vyrobeny z ovocných syrupů, dovedené do takové konzistence, která umožní více kontinuální čerpání energie. Jestli nemáte v oblibě energetické gely, vyzkoušejte energy chews Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Energetické doplňky
Určení dětské
Značka Skratch Labs
Katalógové číslo SL-UK-FRB10

Technické parametre

Sezóna 2023
Velikost uni

Popis produktu

Vynikající alternativa k energenitckým gelům, která je vyrobena z ovocných syrupů, dovedena do takové konzistence, která umožní více kontinuální čerpání energie. Tedy kromě toho, že během výkonu jíte něco, co skvěle chutná, máte i větší šanci, že potřebnou energii vaše tělo skutečně zpracuje.

Byly navrženy jako zdroj energie, když ji nejvíc potřebujete, ale nejste v situaci, kdy zvládáte jíst cokoli většího. Jestli nemáte v oblibě energetické gely, vyzkoušejte energy chews.

Ingredience:
cukr, glukózový sirup, voda, pektin, borůvka, kyselina citronová, koncentrát borůvkové šťávy, kyselina mléčná, extrakt ze zeleného čaje.

Specifikace:

  • Dávkování: Max. 5 denně.
  • Příchuť: třešeň

O značke Skratch Labs

Skratch Labs se zaměřuje na hydratační nápoje a tyčinky, které nahradí elektrolyty, které ztratíte při pocení a dodává více energie při cvičení, aniž by Vám přitížil v žaludku nebo chutnal jako kus gumy. Jsou používané předními světovými sportovci nyní i v ČR.