Představujeme Vám závodníky našeho týmu na sezónu 2022.

"Máme ambice, závodíme. Fanděte nám."

---------

Kdo nás tuto sezónu reprezentuje?

Vojtěch Sopoušek

 

Celoživotní sportovec, bývalý atlet, který má rád cokoli co jezdí. Šťastný manžel a otec dvou dětí. Když Vojta nesedí na kole, tak rád vyrazí na skialpy, běžky, nebo do plaveckého bazénu.

 

 

"It's Only Pain"

 

 

více

Petra Váchová

 

Nesmíme zapomenout na zástupkyně něžného pohlaví. Péťa alias "Princezna" je hodný paličák, který by se pro každého rozdal. Když Péťu nevidíte v sedle kola, tak v sedle koně určitě ano.

 

"Když chceš něco vzdát, zamysli se nad tím proč jsi začal. Je totiž rozdíl mezi tím, když cestu znáš a když po ní jdeš."

 

více

Lukáš Hofman

 

Hlavní týmový šampón a pisálek, Lukáš alias "Hofec, Hofi, nebo také pornoherec".

 

"Není hlavní jak jezdíš, ale jak vypadáš."

 

 

více

Mariana Sopoušková

 

Paní našeho Vojty a máma dvou dětí. Když zrovna nekrotí ratolesti, tak nás velice úspěšně reprezentuje v terenním triatlonu. Tento rok se Mája připravuje na závod XTERRA v Praze a ME XTERRA v Prachaticích.

 

 

více

Tomáš Bouda

 

Tomáš alias "Boudič" je nováček v týmu a celoživotní sportovec. Dlouhá léta se věnoval hokeji. Po sportovní pauze ho ovládlo kolo. Podle jeho životního kréda "Furt šrot" jde poznat, že cyklistika je pro něho ideální volba.

 

"Furt šrot"

 

 

více

Petr Tatíček

 

Petr alias "Taťulda", zapálený a pracující sportovec, který dřív cyklistiku kvůli dojíždění na tenis nenávíděl. Teď je to sport č.1. Tento rok se Taťulda připravuje na prestižní ME v maratonu. Držíme palce!

 

 

více

Milan Černý

 

Milan alias "Blacky" je náš týmový matador a dobrodruh. 

 

"Kouknu a vidím"

 

 

více

Petr Gunther

 

Sice nováček v týmu, ale velký pamětník cyklistiky u nás. Fanoušek cyklistiky a motokrosu, který natočí každý rok 17000 km. 

 

"Nespěchej, Neboj"

 

 

více