Sjezdové horské kolo Specialized Demo Expert 29 - storm grey/rocket red

Pokud ještě neznáte Demo, je čas vás zasvětit. Je to stroj se dvěma koly, který má jediný cíl – jet z kopce co nejrychleji. A tento rok, přichází nový člen Demo rodiny a sice Demo Expert 29 se zcela novým designem, který ze zatáček, rock gardens a dalších překážek udělá ty nejpříjemnější úseky. Má zcela nový rám, lepší kinematiku a lepší chod odpružení při brzdění a taky větší kola. To vše a ještě mnohem víc dělá Demo rychlejším, než doposud. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie DH, sjezdová kola
Určení pánské
Značka Specialized
Katalogové číslo 94519-30

Technické parametry

Barva šedá, červená
Barva rámu červená, šedá
Velikost kola S3, S2, S4
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2020
Opotřebení nová
Modelová řada Demo
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Katalogové číslo 94519-30

Popis produktu

Pokud ještě neznáte Demo, je čas vás zasvětit. Je to stroj se dvěma koly, který má jediný cíl – jet z kopce co nejrychleji. A tento rok, přichází nový člen Demo rodiny a sice Demo Expert 29 se zcela novým designem, který ze zatáček, rock gardens a dalších překážek udělá ty nejpříjemnější úseky. Má zcela nový rám, lepší kinematiku a lepší chod odpružení při brzdění a taky větší kola. To vše a ještě mnohem víc dělá Demo rychlejším, než doposud.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Konstrukce rámu z hliníku M5 pracuje v kombinaci s geometrií Style-Specific DH na vytvoření pořádné sjezdové závodní mašiny. Při návrhu bylo dbáno na zvýšení ovladatelnosti, citlivosti a schopnosti kola se zdvihem 200 mm zvládnout hravě i ten nejtěžší sjezd. Nechybí ani vodítka ISCG 05.
  • Tlumič RockShox Super Deluxe RC World Cup nabízí možnost nastavení pomalé komprese, externí nastavení odskoku a uchycení Trunnion, který tlumič udělá menším a zvýší jeho odolnost.
  • Vidlice RockShox Boxxer RC 29 

Tabulka velikostí

O značce Specialized