Silniční tretry Fizik R1B - white

Špičkové silniční tretry nabízejí dokonalý přenos síly a aerodynamický tvar. Podrážka z jednosměrných karbonových vláken, samozřejmostí je anatomická stélka a upínací systém dvojicí koleček Boa. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční tretry
Značka Fizik

Technické parametry

Velikost tretry 43, 44, 45
Sezóna 2017
Pokročilost závodní
Podrážka karbon
Zapínání boa systém
Použití silniční kolo
Vhodné pedály look, speedplay, spd SL
Ostatní Tvarované vložky fi’zi:k, nastavení paty Extended Power Strap
Váha 227g (velikost 42,5)

Popis produktu

Tretry fi’zi:k jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními profesionálními jezdci týmů seriálu World Tour – Sky (Geraint Thomas), BMC (Philippe Gilbert, Rohan Dennis, John Atapuma, Damiano Caruso, Daniel Oss). Používáme nejlepší dostupné technologie, materiály a výrobní postupy.

Silniční tretry R1B jsou top modelem – výkonnostní boty spojující komfort, nízkou váhu, dokonalý přenos síly a aerodynamický tvar. Díky technologii Volume Control se bota přizpůsobí každému chodidlu tak, aby ho dokonale obepnula. Systém Extended Power Strap nastavuje obepnutí paty. Oba systémy jsou nastavitelné +-1mm pomocí Boa koleček. Podrážka je vyrobena z jednosměrných karbonových vláken a má v sobě zabudované odvětrání. Tvarované vložky fi’zi:k jsou pohodlné, ale přitom nekompromisně přenášejí každý watt výkonu do pedálů. Svršek boty je vyroben z lehkého, odolného a flexibilního mikrovlákna, které se přizpůsobí tvaru chodidla díky Volume Control technologii. Laserem vyřezané perforace zajišťují dostatečnou ventilaci.

Technické vlastnosti

  • Materiál: Microtex Laser Perforated
  • Podrážka: Full UD Carbon Vented
  • Zapínání: Double Boa IP1-B
  • Vložka: fi’zi:k
  • Váha: 227g (velikost 42,5)

O značce Fizik