Silniční rámová sada Specialized Allez Sprint Frameset - Raw Aluminium / Black Fade / Black Chrome

  • −20 %

Silniční rámová sada Specialized Allez Sprint využívá inovace a poznatky, z vývoje modelu Tarmac SL7 a doslova je přetavuje do slitinového rámu díky technologií Smartweld a vytváří tak zcela nový Allez Sprint. Více

40 000 Kč
Ušetříte: 10 000 Kč 50 000 Kč (sleva 20%) Transparentní cena
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Silniční rámy
Značka Specialized
Katalogové číslo 70021-70
Aktuální U některých kol může dojít ke zpoždění 6-10 dní při stavbě. V takovém případě vás budeme kontaktovat.

Technické parametry

Barva rámu stříbrná
Velikost kola 58
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2022
Modelová řada Allez Sprint
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník

Popis produktu

Silniční rámová sada Specialized Allez Sprint využívá inovace a poznatky, z vývoje modelu Tarmac SL7 a doslova je přetavuje do slitinového rámu díky technologií Smartweld a vytváří tak zcela nový Allez Sprint. Ať už jste na honbě za národním titulem nebo atakujete své kamarády na “lehkém” nedělním švihu, neurazíme se, pokud si spletete Allez s Tarmac SL7. Někteří to mohou nazývat kopií karbonu, ale my to nazýváme Prvním slitinovým super bikem na světě.

Rámová sada je vybavena karbonovou vidlicí a sedlovkou z modelu Tarmac SL7, je kompatibilní jak s aero, tak s tradičními řídítky a představci, můžete použít elektronickou i mechanickou sadu a součástí je i střed na závit BSA. A zbytek je na vás.

Allez Sprint je historicky nejrychlejší silniční kolo z lehkých slitin, a to díky času, který jeho sourozenec Tarmac SL7 strávil ve větrném tunelu. Díky detailům, jako je nejsložitější hlavová trubka ze slitiny, jakou jsme kdy vyrobili a integrované kabeláži je na 40 km o 41 sekund rychlejší než předchozí model Allez Sprint. To je pořádný facelift.

Ať už vyrážíte do sprintu z poslední zatáčky, nebo útočíte z místa jako mladý Ital na Giru, kolo Allez Sprint se středem a spodní rámovou trubkou z jednoho kusu poskytuje skvělou efektivitu slitiny s nebývalou stabilitou. Díky vyvážení síly v pedálech a výkonu na řídítkách vás Allez Sprint udrží rychlé a jisté i na limitech vašich možností.

Snížené sedlové vzpěry, karbonová sedlovka a vidlice z modelu Tarmac SL7 činí Allez Sprint pružným v sedle a přesným na řidítkách – to vše s osvědčenou geometrií Tarmac SL7. Je to stejně pohodlné jako krásné.

Aerodynamiku, přenos výkonu a ovladatelnost nového modelu Allez Sprint pomohla zlepšit jedna inovace - technologie Smartweld. Z jednoho kusu slitiny bylo pomocí hydroformingu vyrobeno středové složení a spodní rámová trubka. Následně byla vyrobena nejsložitější hlavová trubka ze slitiny v historii a pak to všechno spojeno pomocí technologie Smartweld. Díky tomu je Allez Sprint prvním superkolem ze slitiny.

Tabulka velikostí

O značce Specialized