Silniční plášť Vittoria Corsa Pro fold TLR - para

Vittoria Corsa PRO je nejpokročilejší silniční plášť s bavlněným kordem, který byl kdy vyroben. Zažijte pocit vítězů World Tour s těmito bezkonkurenčně se odvalujícími plášti. Více

1 999 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Silniční pláště
Značka Vittoria
Katalogové číslo 11A00388

Technické parametry

Rozměr kola 700C
Velikost pláště 700X24, 700X26, 700X28, 700X30, 700X32
Sezóna 2024
Modelová řada Corsa
Disciplína silniční cyklistika
Vhodný povrch silnice
Patka Kevlarová (skládací)
Hmotnost 265 g / 24, 320 g / 32, 300 g / 30, 295 g / 28, 275 g / 26
Směs 1C
Hustota vláken 320 TPI

Popis produktu

Vittoria Corsa PRO je nejpokročilejší silniční plášť s bavlněným kordem, který byl kdy vyroben. Díky konstrukci a použitým technologiím, poskytuje plášť bezkonkurenční závodní výkon na profesionální úrovni. U pláště Corsa PRO se inženýrům Vittoria podařilo úplně novým způsobem spojit pryžový běhoun (Graphene + Silica) s bavlněným kordem pomocí nově vyvinutých vulkanizačních procesů.

Pokud jde o profesionální použití, poskytuje kord z bavlny ve srovnání s nylonem větší pružnost a navíc má nižší hmotnost. Bavlna umožňuje plášti dokonale přilnout ke každé nerovnosti asfaltu, což přináší větší kontakt mezi pláštěm a povrchem, efektivnější přilnavost a větší trakci bez ztrát na rychlosti způsobených odskakováním.

Laboratorní testy navíc prokázaly výrazné zlepšení aerodynamických parametrů, což oceníte zejména v rychlostních disciplínách.

Běhnoun pláště Corsa PRO obsahuje směs Graphene a Silica, nejpokročilejší technologii směsi od Vittoria pro silniční závodní pláště. Tato směs spojuje poznatky získané výzkumem Graphenu ověřené Vittoriou a Silicy, materiálu, který specificky zlepšuje výkon silniční pneumatiky z hlediska rychlosti, trvanlivosti a přilnavosti. Corsa PRO je vybavena ochranným pásem proti propíchnutí - vrstvou s vysokou hustotou a nízkou hmotností umístěnou mezi běhounem a kordem – a ochranou bočnic a patek pro lepší odolnost.

Běhoun je nyní zcela zapuštěn do kordu a vytváří 100% fungující celek. Bavlněný kord Corsa PRO s hustotou vláken 320 TPI (nejvíce na běžně dostupném trhu) poskytuje bezkonkurenční pružnost, flexibilitu a hladkou jízdu.

Pláště Corsa PRO dovezly do cíle bezpočet vítězů etapových i jednorázových závodů na úrovni World Tour.

Bezdušové provedení Corsa PRO TLR nabízí ještě vyšší rychlost, přilnavost v zatáčkách i na mokru, odolnost proti propíchnutí a hladší odvalování než předchozí verze a než klasická dušová varianta.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Bavlněný kord, který oproti nylonovému znamená lepší závodní parametry
  • Nový způsob propojení bavlněného kordu s pryžovým běhounem
  • Běhoun z nejvyspělejší směsi Graphenu a Silicy
  • Ochrana běhounu, bočnic a patek proti defektu
  • Bezkonkurenčně rychlé odvalování
  • Skvělá trakce a přilnavost za sucha i mokra
  • Dostupné v bezdušovém i galuskovém provedení
  • Hustota vláken: 320 TPI

Hmotnost (bezdušové provedení):
700x24 / 265 g
700x26 / 275 g
700x28 / 295 g
700x30 / 300 g
700x32 / 320 g

O značce Vittoria