Silniční plášť Vittoria Corsa Pro Control fold TLR - para

Vittoria Corsa PRO Control je nejpokročilejší silniční plášť s bavlněným kordem, který byl kdy vyroben. Zažijte pocit vítězů jarních jednorázovek s těmito odolnými a bezkonkurenčně se odvalujícími plášti. Více

1 999 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Silniční pláště
Značka Vittoria
Katalogové číslo 11A00439

Technické parametry

Rozměr kola 700C
Velikost pláště 700X26, 700X28, 700X30, 700X32, 700X34
Sezóna 2024
Modelová řada Corsa
Disciplína silniční cyklistika
Vhodný povrch silnice
Patka Kevlarová (skládací)
Hmotnost 295 g / 26, 360 g / 34, 340 g / 32, 320 g / 30, 310 g / 28
Směs 1C
Hustota vláken 320 TPI

Popis produktu

Vittoria Corsa PRO Control je nejpokročilejší silniční plášť s bavlněným kordem, který byl kdy vyroben. Díky konstrukci a použitým technologiím, poskytuje plášť bezkonkurenční závodní výkon na profesionální úrovni. U pláště Corsa PRO Control se inženýrům Vittoria podařilo úplně novým způsobem spojit pryžový běhoun (Graphene + Silica) s bavlněným kordem pomocí nově vyvinutých vulkanizačních procesů.

Varianta Control je ideální pro použití na horších površích, jako jsou dlažební kostky, nebo šotolinové cesty, kde oceníte lepší trakci a odolnost, nebo za horšího počasí. Corsa PRO Control má kromě jemného vzorku ve tvaru rybích kostí také silnější a odolnější kord pro vyšší ochranu proti defektu na akcích jako jsou jarní klasiky.

Pokud jde o profesionální použití, poskytuje kord z bavlny ve srovnání s nylonem větší pružnost a navíc má nižší hmotnost. Bavlna umožňuje plášti dokonale přilnout ke každé nerovnosti asfaltu, což přináší větší kontakt mezi pláštěm a povrchem, efektivnější přilnavost a větší trakci bez ztrát na rychlosti způsobených odskakováním.

Laboratorní testy navíc prokázaly výrazné zlepšení aerodynamických parametrů, což oceníte zejména v rychlostních disciplínách.

Běhnoun pláště Corsa PRO obsahuje směs Graphene a Silica, nejpokročilejší technologii směsi od Vittoria pro silniční závodní pláště. Tato směs spojuje poznatky získané výzkumem Graphenu ověřené Vittoriou a Silicy, materiálu, který specificky zlepšuje výkon silniční pneumatiky z hlediska rychlosti, trvanlivosti a přilnavosti. Corsa PRO je vybavena ochranným pásem proti propíchnutí - vrstvou s vysokou hustotou a nízkou hmotností umístěnou mezi běhounem a kordem – a ochranou bočnic a patek pro lepší odolnost.

Běhoun je nyní zcela zapuštěn do kordu a vytváří 100% fungující celek. Bavlněný kord Corsa PRO s hustotou vláken 320 TPI (nejvíce na běžně dostupném trhu) poskytuje bezkonkurenční pružnost, flexibilitu a hladkou jízdu.

Pláště Corsa PRO dovezly do cíle bezpočet vítězů etapových i jednorázových závodů na úrovni World Tour.

Bezdušové provedení Corsa PRO TLR nabízí ještě vyšší rychlost, přilnavost v zatáčkách i na mokru, odolnost proti propíchnutí a hladší odvalování než předchozí verze a než klasická dušová varianta.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Bavlněný kord, který oproti nylonovému znamená lepší závodní parametry
 • Nový způsob propojení bavlněného kordu s pryžovým běhounem
 • Běhoun z nejvyspělejší směsi Graphenu a Silicy
 • Zvýšená ochrana běhounu, bočnic a patek proti defektu
 • Bezkonkurenčně rychlé odvalování
 • Jemný vzorek běhounu ve tvaru rybích kostí
 • Skvělá trakce a přilnavost za sucha i mokra na horších površích
 • Dostupné v bezdušovém provedení
 • Hustota vláken: 320 TPI

Hmotnost (bezdušové provedení):
700x26 / 295 g
700x28 / 310 g
700x30 / 320 g
700x32 / 340 g
700x34 / 360 g

O značce Vittoria